(Geberit)’ten YEPYENİ bir ürün!

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği yeni duş zemini Setaplano ile konforu kişisel hijyenle buluşturarak banyolarda hayatı kolaylaştırıyor.

Kusursuz tasarımı optimum hijyenle taçlandıran Geberit Setaplano Duş Zemini, pürüzsüz ve kesintisiz geçişleriyle banyoları minimalist bir çizgiyle buluşturuyor. Setaplano, mineral döküm malzemeden üretilen yüzeyi; bakteri, mikrop veya mantar barındırmazlık, pürüzsüzlük ve kaymazlık özelliğiyle kullanıcısının hayatında uzun yıllar yer edinebiliyor. Metal, cam veya seramikten farklı olan yüzey malzemesi sayesinde kullanıcısına ipeksi bir dokunma hissi veren Geberit Setaplano Duş Zemini, devrim niteliğindeki özellikleriyle kullanıcısına ilk gün yaşadığı heyecanı ve hayranlığı asla kaybettirmiyor.

setaplano-dus-yuzeyi-2

Üstün temizlik…

Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan Setaplano; süzgeç etrafında kirin toplanacağı hiçbir alan bırakmayarak kullanıcısının hijyenini bir üst skalaya taşıyor. Ayrıca Setaplano’nun süzgeç kapağının altından kolayca çıkarılabilen saç tutucu tarak, kullanıcısına kolay temizlik imkanı sunuyor.

setaplano-dus-yuzeyi-3

Kusursuz montaj

Yeni ve renove edilen yapılar için mükemmel bir tercih olan Geberit Setaplano Duş Zemini, kolay montaj sağlayan avantajları sayesinde banyoları üst düzey bir tasarımla buluşturuyor. Öte yandan Setaplano’nun birden çok parçası ön montajlı olarak kullanıcısına ulaşırken, izolasyon bezi fabrikada entegre edildiği için özellikle montajda olağanüstü bir güvenlik sağlıyor. Geberit Setaplano Duş Zemini, kare veya dikdörtgen formdaki farklı boy seçenekleriyle Nisan 2017’de kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 35 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 40 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2015 yılında 2.8 milyar CHF net satış açıklamıştır.