(Saray), yenilikçi ürünleriyle AVRASYA PENCERE FUARI’nda yerini alıyor…

Yeniliklerin takipçisi ve üreticisi, alüminyum sektörünün önde gelen firmalarından Saray Alüminyum, 8-11 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek olan 18. Uluslararası 2017 Avrasya Pencere Fuarı’na katılacak.

Sektörde son teknoloji ve yenilikçi ürünleri kullanıcısıyla buluşturmayı misyon edinmiş olan Saray, inşaat sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Pencere Fuarı’nda adından söze ettirecek. Türkiye’de ilk olarak ürettiği A2 sınıfı  alüminyum kompozit panelleri, Akzo Nobel ile geliştirdiği ve yine Türkiye’de bir ilk olan soft touch (kadife dokulu) kompozit panelleri, 3d efektli ahşap desenli kompozit paneller ve beton efektli kompozit panelleri fuarda sergileyecek.

Paralel açılır kanata sahip cepheler, kaldır sür sürme sistemleri, kayar katlanır doğrama sistemleri ve Amerika pazarı için geliştirdiği yüksek yalıtımlı ve ince kesitli Pencere Kapı Sistemleri de bu fuarda öne çıkan ürünler arasında yer alacak.

pencereMimari trendler doğrultusunda gün ışığının maksimum kullanımını sağlayan, kapalı alanları açık alana dönüştürebilen ve ısıtma ve soğutma giderlerini minimize eden kapı, pencere ve cephe sistemlerinin yanı sıra 3D efektli ahşap desenli alüminyum kompozit paneller ve mat görünümlü Soft Touch kompozit paneller doğal görünümü ve dokunuşta yarattığı doğal hissiyat sayesinde mimarlar ve son kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Saray Alüminyum, Avrasya Pencere Fuarı’nda, 3. salonun 311 nolu standında yer alacak.


Saray Grup
1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, Greenist ile bu anlayışını artık konut projelerine de taşıyor.

Alüminyum sektöründe 1980’den bu yana faaliyet gösteren SARAY, Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olarak sayısız kez ihracat ödülü kazandı.

Detaylı bilgi için www.saray.com