(Peli Parke)’den OAK MILK ve OAK OLD WHITE

Önceliği kalite olan Peli Parke’nin Naturel Mantarlı Lamine Parke Koleksiyonu’nda yer alan Oak Milk ve Oak Old White isimli parkeler, doğal yaşam alanları vadediyor.

Peli Parke’nin Naturel Mantarlı Lamine Parke Koleksiyonu’ndaki ürünler kolay ve hızlı kilitleme özelliğine sahip, temizliği son derece kolay, kullanımı pratik bir ürün. Oak süt beyazı eskitilmiş görüntüsü ile kullanıldığı ortamlarda samimi, rahat, ferah ve temiz duygusu uyandırıyor. Doğal ve estetik görünümü ile beğeni duygularına hitap eden seri  yüzeyde ahşabın tüm sıcaklığını ayaklarınızın altına seriyor.


Turanlar Grup:
1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim konusunda lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parquet ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir. 

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesinin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke ve Kontrplak ile entegre bir tesistir.