(Giorgio Collection)’dan Fark Yaratan Koleksiyon: “Alchemy”

Giorgio Soressi’nin yaratıcılığı, özgün tarzı ile ortaya çıkan Alchemy sofistike etkisini gözler önüne seriyor. Her alanda etki yaratmayı amaçlayan koleksiyon evlere hayat veriyor. Mobilyaların alt ve üst kısımlarının bitiş yerlerinde beyaz akça ağaç kullanması, ürünlere prestij katarken, gümüş kertenkele derisi de zarif ve şık yaşam alanları oluşturuyor.

Deneyler sonucu koleksiyonun en önemli detayları arasında yer almaya hak kazanan, gümüş kertenkele derisi, yatak başlarına ve sırtlarına konforlu bir ışık etkisi yaratıyor. Giorgio Collection “Alchemy” yatak, salon ve yemek odasında 50’den fazla ürünü titizlikle biraraya getiriyor.

Alchemy koleksiyonu yaşam alanlarına iki yeni kanepe ile karşılıyor. Koleksiyonda farklı yan öğelerin birleşimi ile tasarlanan modüler kollar, ön plana çıkıyor. Alchemy Koleksiyonu’ndaki tüm yumuşak mobilyalar, gümüş renkli kertenkele derisi döşemeye ek olarak, deri, nubuk, kadife veya süet gibi alternatifleri de barındırıyor.

Tüm koleksiyonun ortak noktası haline gelen gümüş kertenkele derisi, geometrik tasarımları çerçeveleyen kobalt mavisi mobilya detayları ile de bütünleşiyor. Yumuşak açık gri renkler, krom kaplı çelik, sedef beyaz akçaağaç dolguları sehpaları, konsol tablolarını ve TV Standını da detaylandırıyor.

Koleksiyona Fatih Kıral Mağazaları’ndan ulaşılabilir.

Detaylı bilgi için: www.fatihkiral.com