(Geberit), 5. KEZ iş ortaklarıyla buluştu!

Geberit’in Geleneksel Bayi Toplantısı, 110 iş ortağının katılımı ile Regnum Carya Hotel Antalya’da gerçekleştirildi. Geberit’in bu yılki bayi toplantısında 2016 yılının en iyi satış yapan bayileri ödüllendirilirken, toplantının gündemi Geberit’in 2017 yılı mottosu “Zaman geçer, Kalite kalır” idi.

Geberit Geleneksel Bayi Toplantısı, Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu’nun katılımıyla 20-22 Ocak 2017 tarihleri arasında Regnum Carya Hotel Antalya’da gerçekleştirildi. Türkiye genelinden 110 iş ortağının katılımıyla gerçekleşen Geleneksel Bayi Toplantısı’nda Geberit’in 2016 yılı performansı ve gelecek hedeflerine değinildi.

geberitturkiyebayitoplantisi_2017-2

Üç gün süren toplantı kapsamında bayilere Geberit’in son teknolojiyle tasarladığı yeni ürünleri AquaClean Mera Akıllı Klozet, Setaplono Duş Zemini’nin yanı sıra Brenta ve Piave bataryaların tanıtımı da yapıldı. Ayrıca Geberit, perakende kanalında en yüksek ciro yapan 3 bayisini ve en iyi çıkış yapan bayilerini ödüllendirirken Boru Bayi Ödülleri’nde ise yine en yüksek ciro yapan bayi ve en iyi çıkış yapan bayisini ödüllendirdi.

geberitturkiyegenelmudurucengizkazazoglu
Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu

Buluşma kapsamında Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu, Geberit’in Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünlere imza atarak pazar odaklı çözüm yaratan bir yaklaşımı benimsediğini söyledi. Kazazoğlu, “Son bir yıl içinde Geberit’te önemli bir dönüşüm yaşadık. Bunun en yakın şahidi, sizsiniz. Burada bir kez daha tekrarlamak isterim ki, yapı sektöründe pazarlama departmanı çok önemli. Bu bilinçle sizin aracılığınızla her zaman müşterilerimizin yanında yer alıyor, son akımları en doğru şekilde takip edebiliyor, analizler yapıyor ve bu analizleri de şirketimizin yükselmesi için aksiyona döküyoruz” dedi.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 40 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2015 yılında 2.6 milyar CHF net satış açıklamıştır.