(Sur Çelik Kapı)’yla HUZURLU ve GÜVENLİ bir yaşam…

Her zaman inovatif ürünleriyle çelik kapı sektöründe farklı bir boyut yakalamayı başaran Sur Çelik Kapı, güvenlik ve estetik tasarımı birleştirdiği ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Yeni Forked modelinde ahşap rengini kullanan Sur Çelik Kapı, modele özel tasarladığı Forked çekme kolu ile 2017’nin ilk günlerinden itibaren evinde yeni bir hava yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Sur Çelik Kapı, Forked modeliyle kullanıcısına hem estetik bir görünüm yakalamayı hem de sevdiklerinin güvenliğini garanti altına almayı vaat ediyor. 14’lü kilit sistemi, alüminyum kasa üzerine yerleştirilen mdf üzeri limba kaplama ile geliştirilen Forked, estetik duruşunun yanı sıra son derece emniyetli teknolojisiyle de hayranlık uyandırıyor.

Ahşap dengesi…

Doğal ve zarif görünümleriyle bulunduğu alanın görselliğini artıran ahşap rengiyle Forked, evin dış görünümüne kusursuz bir katkı sağlıyor. Dekoratif ve şık tasarımı, göz alıcı, ince ve zarif görüntüsüyle Forked evlerde yaratılmak istenen o doğal havayı en estetik şekilde yakalıyor.