Kartal’ın En Hızlı Projesi: KartalLife-Atalar

Aile konsepti projesi Kartallife-Atalar ile Kartal’a yeni bir soluk getiren STCA Gayrimenkul, inşaat teknikleriyle de farklılığını ortaya koyuyor. İnşaattaki en son teknoloji ürünlerini kullanan STCA Gayrimenkul, Kartallife-Atalar inşaatında haftada 1 kat çıkıyor. Hedef, Haziran 2018’den önce projeyi teslim etmek!

Aslandağ Group’un yaklaşık 30 yıldır yapı malzemedeki deneyimini inşaat sektörüne taşıyarak kurduğu STCA Gayrimenkul, ada bazlı kentsel dönüşüm projesi Kartallife-Atalar ile Kartal’ın en farklı projesini ortaya çıkartırken; inşaat teknolojisindeki en son gelişmeleri de projeye yansıtarak adından söz ettiriyor. İnşaat yapımında en son teknolojileri, en verimli şekilde Kartallife-Atalar’a yansıtan STCA Gayrimenkul, böylece inşaatın her hafta 1 kat yükselmesini sağlıyor. 24 katlı proje hem özlenen mahalle hayatını hem de site hayatının tüm ayrıcalığını bir arada sunuyor. Denize nazır konumu, Adalar manzarası, yeşil alanları, metro, deniz otobüsü gibi tüm ulaşım araçlarına ve İzmit Köprüsü, Bağdat Caddesi, E-5 hatlarına yakın olup her yere ulaşılabilirliği, geniş ve sessiz sokakları ile Anadolu Yakası’nın en prestijli ilçesi haline gelen Kartal’ın gözbebeği Atalar’da yükselmeye devam eden lüks butik konut projesi Kartallife-Atalar için STCA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ, “Mayıs ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz, ada bazlı kentsel dönüşüm projemiz Kartallife-Atalar’ın inşaatına hız kazandırdık. En son inşaat teknolojilerini inşaatımıza yansıtarak her hafta 1 kat çıkabiliyoruz. Hedefimiz, projeyi son teslim tarihi olan Haziran 2018 tarihinden önce teslim edebilmek.” açıklamalarında bulunuyor.

Aydın Aslandağ
Aydın Aslandağ

En kaliteli malzemeler kullanılıyor!

Eşsiz Adalar manzarasını kuş bakışı seyretme imkanı, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla güvenlikli site projesi olmasının yanı sıra eski zamanların özlenen mahalle yaşamını sunan Kartallife-Atalar, hem ince işçiliği hem de nitelikli malzemeleriyle de dikkat çekiyor. Aslandağ, “Kartal’a iz bırakacak bir proje inşa etmek istedik. Bu yüzden de sektörün en kaliteli inşaat malzemelerini tercih ediyoruz. Örneğin; projemiz 24 katlı ve lokasyonunun en yüksek binalarından biri olduğu için en kaliteli, en hızlı asansörleri tercih ettik. Yine tüm iç ve dış mekan kapılarında da özel materyal ve tasarımlara sahip kendi markamız Artella marka kapıları kullanıyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyen yaklaşımımızla birlikte projemizde büyük oranda ince işçilik göstererek çalışmalarımızı sürdürürken; malzeme seçiminde nitelikli, sağlam, dayanıklı ve çevre dostu konularına özen gösteriyoruz.” diyor.

Kolay ödeme koşulları!

Mimarisi sayesinde koridorları günün her saati gün ışığı alabilen Kartallife-Atalar’da kapalı otoparkın yanı sıra açık misafir otoparkı, çocuklar için oyun alanları, engellilere özel yürüme parkuru, yılın 12 ayı kullanılabilecek hem açık hem kapalı havuzu, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor sahası bulunuyor. 24 adet 2+1, 76 adet 3+1 ve 4 adet dubleks olmak üzere toplam 104 daireden oluşan Kartallife-Atalar’da, 2+1 dairelerin brüt metrekareleri 86 ila 117, 3+1 dairelerin 146 ila 169 ve dubleks dairelerinse 225 ila 256 metrekare arasında değişiyor. 2+1 dairelerin satış fiyat aralıkları 450 bin ila 630 bin TL, 3+1’lerin 750 bin ila 975 bin, dubleks dairelerin de 1 milyon 550 bin-1 milyon 720 bin TL arasında. Kartallife-Atalar’da lüks ve konforla birlikte aile ve mahalle kültürünü yaşayabilirsiniz. Dilerseniz, yüzde 25 peşinatla 60 ay yüzde 0 faiz; dilerseniz, yüzde 25 peşinatla yüzde 0,95 faiz 120 aya kadar vade seçeneğini tercih edebilirsiniz.