(Teleset) ile evlerde SONBAHAR ŞIKLIĞI

Türkiye’nin ilk modüler mobilya tasarımcısı Teleset, sonbaharın romantizmini evlere taşıyor…

Kişisel zevklere göre tasarladığı modüler mobilyalarıyla Teleset, sonbaharda evlerde sıcak ve şık ortamlar yaratıyor. Havanın soğumaya başladığı ve evlerde daha çok vakit geçirilmeye başlandığı sonbaharda, sarı, kahverengi, gri, ahşap ve toprak rengi mobilyalar evlere daha dekoratif ve sıcak bir görünüm kazandırıyor.

Her yıl hazırlanan özel koleksiyonda yer alan oturma odaları, yatak odaları, genç odaları, yemek odaları, TV üniteleri ve köşe takımları, sonbaharın hüznüyle romantizmi birleştirerek dekoratif şıklıkla evlere getiriyor. Zarif ve modern çizgilere sahip masalar, sandalyeler, kitaplıklar ve ihtiyaca göre artabilen kapak sayılı dolaplar tüketicilerin ihtiyaçlarına göre mobilyalarla ahenk oluşturabilecek şekilde tasarlanıyor. Kaliteli malzeme ve usta işçilikle kişiye özel mobilya tasarımlarına imza atan Teleset, ahşabın modern yorumuyla evlere sonbaharın dingin ve huzurlu havasını taşıyor.

Her evi kendine özgü bir dünya haline getiren Teleset, ihtiyaca göre uygun fiyatlı mobilya alternatifleriyle evlerde yaşam kalitesini artırıyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.teleset.com.tr