(Legrand)’ın SİSTEM ARMADA serisi ile hijyenik alanlar!

Dünyada en sık rastlanan ve en fazla iş gücü kaybına yol açan hastalıkların başında gelen üst solunum yolu enfeksiyonları, iş hayatımızı da önemli oranda etkiliyor. Bu kapsamda son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sistem Armada Antimikrobiyel seri ile özel çalışma alanları ve iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Legrand, binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlayarak bireylere sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor.

Dünya anahtar-priz pazar lideri Legrand’ın 200’den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatında genel bir estetik oluşturan Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar gibi ortak alanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, sağladığı self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Fransa merkezli test laboratuvarı “Biotech Germande” tarafından belgelen Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

Toplantı odalarının gereksinimlerine mükemmel uyum sağlamanın ötesinde estetik görünümü ve kullanım rahatlığını da odalara taşıyan Sistem Armada, kullanıcılara Wi-Fi ve RJ 45 ile ağ bağlantısı sağlarken alüminyum renk seçeneği ve estetik görünümüyle de toplantı odalarına şıklık getiriyor.