Efeler Belediyesi Hizmet Binası Mimari PROJE YARIŞMASI Sonuçlandı!

Aydın İli Efeler Belediyesi tarafından 09 Ağustos 2016 tarihinde ilan edilen “EFELER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI MİMARİ PROJE YARIŞMASI” sonuçlandı.

 Efeler Belediyesi’ nin ihtiyaç duyduğu hizmet binasının tasarımının elde edilmesiyle ilgili 9 Ağustos’ da ilan edilen yarışma süreci, jürinin seçimini tamamlamasıyla sona ermiştir. Efeler Belediyesi tarafından ‘Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği’ kuralları içinde ‘Serbest, Ulusal ve tek kademeli’ olarak açılan yarışmada yer görme belgesi alan 146 müellefin 68’i proje teslim etmiştir.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın da katıldığı değerlendirme çalışmaları Dürrin Süer başkanlığındaki 5 kişilik asli jüri tarafından yapılmış olup toplamda 225 bin TL ödülün dağıtılacağı yarışmada 3 derece ve 5 mansiyon ödülü alan projeler aşağıda sıralanmıştır.

Projeler 31 EKİM – 6 KASIM 2016 tarihleri arasında sergilenecektir.

5 Kasım 2016
17.00 Kolokyum
19.00 Ödül Töreni
Yer: Adnan Menderes Mahalle Konağı – Aydın Bulvarı Üzeri – Efeler

 

AYDIN İLİ EFELER BELEDİYESİ HİZMET BİNASI MİMARİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

 

  1. ÖDÜL

42 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
İbrahim EYÜP (Ekip Temsilcisi), Mimar
Olcay OVALI EYÜP, Mimar
Hakan Deniz ÖZDEMİR, Mimar

  1. ÖDÜL

53 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Ceren BALKAN (Ekip Temsilcisi), Mimar
Kerem GANİÇ, Mimar
Mert KALKAN, Mimar
Sinan SAYIN, Mimar

  1. ÖDÜL

46 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Zehra AKSU (Ekip Temsilcisi), Mimar
Ezgi BAŞAR, Mimar
Nesli Naz AKSU, Mimar/Peyzaj mimarı
T. Nur ÇAĞLAR, Mimar
Ata Gün AKSU
Serpil KARACA

  1. MANSİYON

14 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Evren BAŞBUĞ (Ekip Temsilcisi), Mimar
Can ÖZCAN, Mimar
Oğuzhan ZEYTİNOĞLU, Mimar

  1. MANSİYON

45 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Cihan SEVİNDİK (Ekip Temsilcisi), Mimar
Zeynep Canan SEVİNDİK, Mimar

  1. MANSİYON

41 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Burak YARDIMCI (Ekip Temsilcisi), Mimar
Ali ÖNALP, Mimar
Güney GÜLTEKİN, Mimar
Erhan ARSLAN, Mimar

  1. MANSİYON

40 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Tamer BAŞBUĞ (Ekip Temsilcisi), Mimar
Hasan ÖZBAY, Mimar

  1. MANSİYON

13 sıra numaralı proje

Proje Ekibi:
Ferhat HACIALİBEYOĞLU (Ekip Temsilcisi), Mimar
Deniz DOKGÖZ, Mimar
Orhan ERSAN, Mimar