(Şişecam Düzcam) Gürültü Kontrol Camlarını ‘SESSİZ ODA’ ile Tanıttı…

Geliştirdiği ileri teknoloji cam ürünleriyle konforlu bir yaşam alanı sunan Türkiye’nin lider düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, gürültü kontrol camı Şişecam Akustik Lamine Cam’ın tanıtımı için İstinye Park’ta bir etkinlik düzenledi.

16 Ekim Pazar günü düzenlenen Şişecam Akustik Lamine Cam’ın tanıtım etkinliğinde Burhan Öçal Percussion Trio feat. Murat Uncuoğlu’nu ağırlayan Şişecam Düzcam, etkinlik kapsamında sessiz oda konseptiyle ziyaretçilere gün boyu gürültü kontrol camlarının performansını test etme imkânı sundu.

Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, gürültü kontrol camlarını 16 Ekim Pazar günü İstinye Park’ta düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı. Şişecam Akustik Lamine Cam’ın kullanım alanları ve özelliklerinin anlatıldığı etkinlikte, Burhan Öçal Percussion Trio feat Murat Uncuoğlu’nu ağırladı.

Geliştirdiği ürünlerle yaşama değer katan çözümler sunan Şişecam Düzcam’ın gün boyu süren etkinliği kapsamında, katılımcılar gürültü kontrol camlarını sessiz oda konseptiyle deneyimleme fırsatı yakaladı.

Etkinlikte, kentlerin en büyük sorunlarından biri haline gelen gürültü problemini gürültü kontrol camlarıyla ‘sessiz oda’da deneyimleme imkânı bulan ziyaretçiler, ayrıca Burhan Öçal Percussion Trio feat. Murat Uncuoğlu Konseri, Bando XL Gösterileri, Çocuklar İçin Etiler Müzik Okulu ile atölye çalışmalarıyla da eğlenceli vakit geçirdi.

Şehirleşmenin artmasıyla birlikte hızla artan gürültü kirliliği sorunu, Şişecam Düzcam’ın geliştirdiği Şişecam Akustik Lamine Cam ürünüyle sorun olmaktan çıkıyor. Araç trafiğinin, uçak ve tren gürültüsünün yoğun olduğu bölgelerde, ses yalıtımının sağlanabilmesi amacıyla kullanılan Şişecam Akustik Lamine Cam, dışarıdaki gürültüyü normal bir düzeye indirerek huzurlu yaşam alanları yaratıyor.


Şişecam Düzcam Hakkında

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük iki üreticisinden biri konumundadır. Bugün Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurtdışında ise Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 9 farklı ülkede üretim yapan Şişecam Düzcam, Avrupa’da 2’nci, dünyada ise 5’inci büyük düzcam üreticisidir.

“Temel camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”, “enerji camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleri, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması bağlamında enerji tasarrufuna yönelik çalışmalarıyla rekabet gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi için: www.sisecamduzcam.com