CNR Emlak Fuarı’nın PLATİN SPONSORU, (Emlakjet.com) oldu…

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği “CNR Emlak – 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı” bu yıl yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com’un platin sponsorluğunda gerçekleşiyor.

“Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile 2006 yılından bu yana satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkanı sunan Emlakjet.com, sektörün gözde fuarlarından CNR Emlak’ın platin sponsoru oldu. 17- 20 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek fuarda, Emlakjet.com 8. Hol 50 numaralı stantta yer alacak.

Fuar, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketlerini, konut ve işyeri satın almak ve kiralamak isteyenlerle finans kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturacak. Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek fuar ile eş zamanlı olarak İstanbul Gayrimenkul Zirvesi de düzenleniyor.

Gizem Moral Kunter
Gizem Moral Kunter

Emlakjet.com Genel Müdürü Gizem Moral Kunter konuyla ilgili şunları söylüyor: “Platin sponsorluğunu üstlendiğimiz CNR Emlak Fuarı, bizler için paydaşı olduğumuz gayrimenkul sektörünün Ağustos ayı itibariyle sağladığı yüzde 2’lik büyümenin pozitif etkisini kaybetmemek için gayret ettiği bir dönemde, sektörel bir işbirliği içinde olmak açısından heyecan verici. Bunun yanı sıra sektörümüz açısından bakıldığında gayrimenkul profesyonellerini ve önde gelen şirketleri buluşturarak iş fırsatları yakalanabilmesi yönüyle çok önemli bir etkinlik. Hem finans kuruluşlarını hem de şirketleri, konut satın almak ve kiralamak isteyen hedef kitleyle buluşturacak olan fuar, sadece Türkiye’deki satışlara destek olmakla kalmayacak, yabancı yatırımcıların Türkiye’de ağırlanacak olması bakımından tanıtım ayağında da etkili olacak. Başta Ortadoğu olmak üzere Avrupa, Afrika ve diğer Asya ülkelerinden yatırımcıların fuara beklenmesi, Katar, İran ve Suudi Arabistan’dan üst düzey sektör yöneticilerinin ağırlanacak olması, Türkiye’deki projeleri görmeleri ve iş bağlantıları kurmaları bakımından sektörümüze katma değer sağlayacak önemli adımlar olarak sayılabilir. Biz de Emlakjet.com olarak sektörün nabzını yakından tutan bakış açımızla platin sponsorluğunu üstlendiğimiz bu fuara, tüm paydaşlarımızı davet ediyoruz.”


Emlakjet Hakkında: 

2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan Emlakjet.com, Mayıs 2014’te risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding tarafından satın alındı. “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkanı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, İlab Holding çatısı altına girdiği günden bu yana geçen kısa zamanda yapılan marka yatırımlarıyla ciddi bir ürün geliştirme süreci içine girdi. Ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 5 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün en büyük üç portalından biri oldu. Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 500 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veritabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar Emlakjet üzerinden Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor.