Sağlıklı yaşam için SPA RAHATLIĞI (GROHE) ile eve taşındı…

Düzenli sporun sağlık üzerindeki olumlu etkileri, sudan gelen sağlıkla bir adım öteye taşınabiliyor. Bunu sağlamak düzenli ve sürekli bir SPA deneyimi ile mümkün olduğu için evlerde geleneksel banyoları SPA banyolara dönüştürme eğilimi her geçen gün artıyor.

Günlük hayatın koşturmacası içinde kendine az zaman ayırabilen insanlar için sağlıklı yaşama giden yolları kolaylaştıracak ürünler büyük önem taşıyor. GROHE, sportif bir yaşam süren ya da yalnızca kendine özel bir rahatlama ortamına sahip olmak isteyenler için zengin bir SPA ürün yelpazesi sunuyor.

Tüm duyulara dokunan bir duş deneyimi

Tepe ve el duşları ile yan duşlardan oluşan modern bir duş sisteminin rahatlatıcı akış şekilleri, cilde masaj etkisi yaparak gergin kasları gevşetiyor.

GROHE SPA® F-dijital Deluxe modül koleksiyonu ise, bu deneyimi tüm duyulara dokunacak ve ilham verecek şekilde bir üst seviye taşıyor. Vücuttaki toksinleri atmak için cildin gözeneklerini açacak buhar uygulaması, duş ortamını ruh durumuna uygun hale dönüştüren LED özellikli ışık modülü ve ortama uygun müzik altyapısı sağlayacak müzik modülü ile evde SPA keyfi tamamlanıyor.

Kişiselleşmeyi öne çıkaran tasarımlar

GROHE, banyoda kişiselleşme ve mahremiyeti öne çıkaran bir ambiyans oluşturulması için teknik detayların da kişisel ihtiyaçları karşılayacak şekilde seçilmesinin önemine inanıyor. Bu nedenle tasarım sırasında GROHE SPA® zengin ürün yelpazesiyle farklı beklentilere özel çözümler üretiyor. Örneğin Allure Brilliant’ın komplike olmadan sofistike olabilen keskin hatlı armatürleri, banyo tasarımına ve suya yeni bir boyut katıyor.


GROHE Hakkında

GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. GROHE, banyo ve mutfak ürünleri portfolyosuyla, 2014 yılında 1,2 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015’ten tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edilecektir. GROHE, LWTG içinde bağımsızlığını sürdürecektir.