Ofislerde YÜKSEK KONFOR İçin (Somfy) Motorlu Stor Perde…

Yaşam alanlarında olduğu gibi ofislerde de gizliliği korumak, gerektiğinde güneş ışınlarını eşyalardan uzak tutmak, doğal ışığı ayarlamak ve rahatsız edici yansımaları gidermek için stor perde, katlamalı perde ya da jaluzilerde en ideal çözüm olarak Somfy motorlu sistemler öne çıkıyor.

Ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, şimdi stor perde, katlamalı perde ve jaluzilerinizi motorlu sistemlere dönüştürerek hayatınıza ekstra konfor katıyor.

Yaşam alanlarına konfor getiren teknoloji

Ev ve iş yerlerinde açılır-kapanır mekanizmalar için motorlar ve otomatik sistemler geliştirme konusunda dünya lideri olan Somfy, tüm iç mekanlar için stor perde, katlamalı perde ya da jaluzi türlerini motorla donatarak üstün konfor yaratıyor. Kablosuz olarak çalışan bu teknoloji sayesinde tek bir butona basmak, evdeki jaluziyi mükemmel şekilde konumlandırıp hizalayarak açmak için yeterli oluyor. Somfy motorlar, aynı zamanda büyük pencereler, yüksek konumdaki veya ulaşılması güç gölgelikler için de ideal çözümler sunuyor. Ayrıca binanın ön cephesindeki güneş sensörü, kullanıcıyı zararlı UVA güneş ışınlarına karşı korumak için istenen zaman perdeleri etkinleştiriyor. Yaşam alanları yazın sıcak günlerinde serin kalırken mobilyalar, halılar ve perdeler de güneş ışınlarından korunmuş oluyor.

Ofiste tek düğme ile tüm perdeler kontrol altında

Somfy’nin motorlu sistem teknolojisi ile şimdi bir düğmeye basarak ofislerdeki stor perde, katlamalı perde ya da jaluzilerin konumu kolaylıkla değiştiriliyor. Çalışma alanı önceden dekore edilmiş olsun ya da olmasın; Somfy uygun motorlu bir çözümü mutlaka sunuyor. Üstelik ofisin görsel tasarımını bozacak çirkin tel ve kablolar da bulunmuyor. Perde ve jaluziler hassas bir şekilde çalıştığı için daha uzun süre estetik görünümünü koruyor. Uzaktan kumandanın düğmesine basılınca jaluziler, ağırlığı ne kadar fazla ya da ulaşılması ne kadar zor olursa olsun yukarı ve aşağı hareket ediyor. Böylece kullanıcının koltuğundan kalkmadan tüm jaluzileri aynı anda kumanda edebilmesi olanaklı hale geliyor. Perde ve jaluziler ne zaman ve nerede istenirse kullanıcı ve ofisi meraklı gözlerden koruyor. Gün ışığı seviyesi, kitap okunurken ya da rahatsız edici yansımalar olmadan projeksiyonda sunum yapılabilmesi için gerektiği şekilde ayarlanabiliyor. Ayrıca Somfy ile perde ve jaluziler, ofis mobilyalarını zararlı ışınlardan korumak için gün ışığına otomatik olarak tepki de verebiliyor.

Somfy Tahoma-Serenity teknolojisi ister evde ister ofiste olsun, bağlı tüm nesneleri yönetiyor, perdeleri merkezileştiriyor, alarmın ve tüm Somfy donanımının bir tabletten ya da akıllı telefondan etkinleştirilmesine imkan sağlıyor.

Detaylı bilgi için: www.somfy.com.tr