(Albayrak)’ın bioklimatik pergola ve tavan sistemi: Suntech Aerolux

SUNTECH Aerolux, hareketli / katlanabilir alüminyum güneş kırıcı panelleriyle açık alan kullanımına olanak sağlayan modern bioklimatik pergola ve tavan sistemi. Villa, restoran, otel ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına estetik ve modern görünüm katan sistem her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana görsellik ve termal konfor sunuyor.

Sistem, opsiyonel olarak içeriden entegreli LINE LED şerit ve gizli SOFT LED aydınlatma seçenekleriyle sunuluyor. Sistemin etrafını çevreleyen LINE LED şeritler, güneş panelleri tam açık konumdayken de mekanı içeriden aydınlatarak, konforlu bir atmosfer oluşturuyor ve aynı zamanda akşam boyunca yeterli ortam ışığı sağlıyor. Gizli SOFT LED aydınlatmadaki RGB özelliği ile sarı, beyaz, kırmızı renk dönüşümleri yapılabiliyor, böylece açık alanlarda lüks ve şık görünüm elde ediliyor. Ayrıca dimmer opsiyonu sayesinde ortama göre ışık yoğunluğu ayarlanabiliyor.


Albayrak Hakkında:

Albayrak 20.000 m² kapalı alan modern ve teknolojik entegre üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürettiği açılır kapanır pergola, tavan, kış bahçesi ve tente sistemlerinin Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya kıtalarında 72 ülkeye ihracatını yapmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.albayrak.com