(Hilti) Mağazalarında FIRSAT DOLU Etkinlik!

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, “Açık Kapı Günü Etkinliği”nin üçüncüsünü 22-24 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştiriyor. Etkinlik kapsamında Hilti mağazalarında sunulacak birbirinden avantajlı fırsatlar ve indirimler Hilti müdavimlerini bekliyor olacak.

İnovatif ürünleri ve hizmetleri ile inşaat sektöründe fark yaratan Hilti, 2016 yılının üçüncü “Hilti Açık Kapı Günü Etkinliği”ni 22-23-24 Eylül tarihlerinde Türkiye çapındaki tüm Hilti mağazalarında düzenliyor. Belirli ürünlerde yüzde 55’e varan indirim oranının yanı sıra tüm uç ve bıçaklarda 4 al 3 öde kampanyasının uygulanacağı Hilti Açık Kapı Günü’nde, tüm demo ürünlerinde yüzde 35 oranında indirim fırsatı sunulacak. Hilti’nin yeni ürünü DD200 Karot Makinesi’nin lansmana özel kampanyalı fiyatla sunulacağı bu etkinlikte ayrıca 2.750 TL ve üzeri alışveriş yapan Hilti müşterilerini özel hediyeler de bekliyor olacak.

Eylül ayı sonuna damga vuracak Hilti Açık Kapı Günü Etkinliği; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’da yer alan Hilti mağazalarının yanı sıra 2016 yılının ilk çeyreğinde açılışı gerçekleştirilen yeni İzmir Aliağa, Malatya ve Konya’daki Hilti mağazalarında yüzlerce Hilti tutkununu bir araya getirecek.


Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında:

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin 385 çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 250’ye yakın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

*Merkez Bankası’nın 30 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

Detaylı bilgi için: hilti.com.tr