Dekorasyonda kristal zarafeti: TS Crystal

Berker by Hager, kristalin göz alıcı şıklığı ile KNX konforunu birleştirerek dekorasyonda ve teknolojide benzersiz bir ürüne imza atıyor. Anahtarın yüzeyinde zarif Swarovski taşla süslenen TS Crystal, akıllı bina otomasyon sistemi KNX ile de uyumlu çalışarak tek dokunuşla yaşam alanınızı kontrol altına alabiliyor.

Yaşam konforu ve enerji yönetimi alanında entegre çözümler sunan Berker by Hager, TS Crystal’in göz alıcı tasarımıyla teknolojiye en zarif yorumu getiriyor. Swarovski taş ile yüzeyinde dokunma hissi uyandıran şık tasarım, önceden belirlenen senaryolar yardımıyla evin tüm kontrollerini tek tuşla istenilen düzeye getirebiliyor.

Tek tuşla bütün özellikler kontrol altında…

Pahlı ve düz cam olarak dizayn edilebilen ve özel üretim seçeneği ile farklı renk ve materyallerde üretilebilen TS Crystal, yüklenen senaryolar dahilinde aydınlatma, iklimlendirme, müzik sistemi, güvenlik ayarları ve hatta panjurları kontrol edebilme özelliğine sahip… TS Crystal, aynı zamanda eve giriş çıkışlarda “hoş geldin” ve “güle güle” senaryoları ile tüm fonksiyonları aynı anda yerine getirebiliyor. Eve girerken tek dokunuşla aydınlatmayı, klimayı veya yüklenilen tüm özellikleri aynı anda açabilen akıllı anahtar, çıkarken de tüm özellikleri devre dışı bırakarak kullanıcısına zaman kazandırıyor.

Yenilikçi mekanlara özel, şık ve özgün ürün gamı…

Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak  binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, Hager Grubu’na katılması ile birlikte sektörünün en büyük firmaları arasında yer alıyor. Konforlu ve kişiye özgü tasarımlarıyla yenilikçi mekanlar yaratan Hager’in ürün gamında teknolojiyle şıklığı harmanlayan anahtar ve priz sistemlerinden akıllı ev otomasyonlarına, otomobil şarj istasyonundan endüstriyel çözümlere kadar enerji yönetimine dair tüm sistemler bulunuyor. Tasarım yönüyle dikkat çeken Berker ve endüstriyel alana odaklanan çözümleriyle fark yaratan Hager’in birleşmesinden doğan Berker by Hager, her iki alanı doğru kullanarak projelerde teknoloji ve dizaynı buluşturuyor. Patentli 1600’ün üzerinde ürünün yanı sıra, Manufaktur adı altında projeye özel üretim de gerçekleştiriliyor.

Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisine sahip Hager, çeşitli ürünleriyle kazandığı IF Design AwardChina, IF Product Design Award, Good Design, Design Plus, ReddotAward, Materialica Design Award, Designpreis, Plus X Award gibi birçok ödülle başarısını tescilliyor.

Detaylı bilgi için: www.hager.com.tr