(Duravit)’ten bir SONBAHAR planı…

Duravit, yaz aylarının ardından sonbaharı yenilikçi banyo çözümleri ile karşılıyor. Sonbahara özel önerileri ile banyolarını yenilemek isteyenlerin tercihi oluyor.

Duravit’in Darling New banyosu, seramik yıkama alanı ve minimalist görünüme sahip L-Cube mobilyaları ile zarif bir seçenek. Yerden ayaklı alternatifi ile her türden aksesuarın saklanmasına imkan veriyor. Ekstra-derin DuraCeram lavabo tazeleyici bir sabah temizliği için ideal. Klasik siyah ve beyaz renklerdeki tazı dişi desenli havlular ve kapaklar beyaz renkteki c-bonded uygulamasını tamamlıyor.

Darling New küveti, turuncu ve burgonya rengi kandillerle çevreleniyor. Lavabo altından parıldayan LED lambalar ek bir ışıklandırma özelliği. Yeni ayna dolapları  gizli bir depolama alanı sunarken, L-Cube ayna elemanları net, ayarlanabilir ve yansımayan bir ışıklandırma sağlıyor.

Duravit’in bir başka çözümü ise doğal ahşap rötuşlar. Akdeniz Meşesi ve Palm Terra’dan üretilen L-Cube mobilyalarının yanı sıra Ticino Kiraz görünümündeki Vero mobilyaları da beyaz seramikle toprak tonlarını bir araya getiriyor.