(Sur Çelik Kapı) ile EVİNİZ tatilde de güvende!

Bayram tatilinin uzun olmasıyla boşalan evleri hedef alan hırsızları; hırsızlığa karşı dünyada ilk defa 5 yıl garanti veren Sur Çelik Kapı karşılıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte açık bırakılan pencere ve tatil için uzun süreli evden ayrılmanın hırsızlara davetiye çıkardığı artık bilinen bir gerçek.  Parasal değeri yüksek ziynet eşyalarına ve kolay satılabilen elektronik eşyaları hedef alan hırsızları durdurmak için ise evdeki güvenlik önlemlerini artırmak gerekli.1471855126_Sur_Celik_Kap__

Tatiliniz Sur Çelik Kapı ile daha güvenli…

Bu bakış açısıyla çalışan ve hırsızlığa karşı dünyada ilk defa 5 yıl garanti veren Sur Çelik Kapı, bayram ve yaz tatili dönemlerinde kapılarının güvenliğinden tedirgin olanların korkulu rüyası hırsızların geçidine izin vermiyor. Yaklaşan Kurban Bayramı’nı fırsat bilerek oluşabilecek hırsızlık olaylarını da en aza indirmek için hırsızların karşına son teknoloji kullanarak ürettiği kapılarla çıkan Sur Çelik Kapı,  tatil dönemini keyifli ve huzur içinde geçirmenize olanak sağlıyor. Öte yandan herhangi bir projede kullanılan dış kapının kalitesinin, görselliğinin ve güvenliğinin büyük önem taşıdığının farkındalığıyla ürünler geliştiren Sur Çelik Kapı, hırsızlığa karşı önlem almada, kilidin sağlamlığı kadar kilidin oturduğu bölgenin de sağlam olması gerektiğini savunuyor.

Ayrıca sağlam ve dayanıklı bir kapının her evin ihtiyacı olduğunu savunan Sur Çelik Kapı, insanlar gece uyuduklarında, ya da kapılarını kilitleyip evden çıktıklarında, tedirgin olmamaları için ürünler geliştiriyor.