(Silestone)’dan banyolara yeni, renkli, estetik alternatifler…

Dünyanın en büyük kuvars markalarından Silestone’un koleksiyonuyla banyolar yeniden anlam kazanıyor. Bütünsel bir konsept sunan Silestone banyo koleksiyonu, pek çok renk alternatifine sahip estetik ve hijyenik ürünleri ile öne çıkıyor.

Doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden birisi olan kuvars, şimdi de banyolarda yeni bir trend yaratıyor. Mekanlarda bütünlük sağlayan kuvars yüzeylerle, duş teknesi, lavabo, zemin gibi bir banyodaki tüm ihtiyaçları karşılayan Silestone’un bu koleksiyonu, bakteri tutmuyor, su geçirmiyor, mimari açıdan ufuk açıyor ve banyoların tüm havasını değiştiriyor.

Silestone banyo koleksiyonunun lavabo serisinde elegance, exclusive, armony, balance, equilibrium, simplicity, simmetry ve basic olmak üzere 8 adet alternatif bulunuyor. Silestone’un duş tekneleri de lavabolar gibi estetik, kaliteli ve hijyenik. Duş teknelerinde de 7 farklı seçeneği bulunan Silestone banyo koleksiyonu, kaydırmaz, su sızdırmaz ve antibakteriyel özellikli.


Silestone® by Cosentino Hakkında:

Silestone® yüzde 90 doğal kuvarstan oluşan, dünyanın önde gelen kuvars yüzey markasıdır. Bu ileri teknoloji malzeme leke, darbe, çizik direncine ve düşük su emme özelliklerine sahiptir. Ayrıca başka malzemelerde olmayan bakterilerin gelişmesini önleyici özelliği, çoklu ürün garantisi ve sertifikası, üstün servis hizmeti, Cosentino Group kalitesine ve sorumluluk anlayışına sahiptir. 60’dan fazla renkte, üç dokuda ve birkaç farklı formatta üretilen Silestone®, geniş ölçülerde üretilen ve ek yeri olmayan çok yönlü bir üründür. Bu özellikleriyle Silestone® yüzeyler mutfak, banyo ve otel, restoran ve laboratuvar gibi yüksek beklentili binalar için son derece uygundur.

Silestone® ayrıca geri dönüşümlü Eco Line serisi ile sürdürülebilir inşaat ve tasarım için yeni bir standart oluşturmaktadır. Eco Line ürünleri en az yüzde 50 geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Bu öncü ve çevreye duyarlı ürün, doğal kaynakları duyarlı bir şekilde kullanarak mükemmel performans sunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.silestone.com