(Koç Yapı A.Ş.)’den Yeni Bir Proje: “Koç Yapı Divan Residence”

Konsept projeler üretmeye devam eden Koç Yapı A.Ş., Erenköy Bağdat caddesindeki 20 milyon TL’lik projesine Eylül’de başlıyor. Koç Yapı Divan Residence, özellikle nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peyzajı ile şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehir merkezine taşıyacak.

Yüksek kira getirisi ile avantajlı yatırım fırsatı da sunan Koç Yapı Divan Residence, 15.000 metrekarelik bir alanda, yüksek güvenlik anlayışı ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak oluşturduğu premium hizmetleriyle üst düzey yaşam standardı sunan projeler arasında dikkat çekiyor.

Koç Yapı Divan Residence, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Koç Yapı A.Ş.’nin Bağdat caddesindeki en çarpıcı eseri olacak. Koç Yapı Divan Residence, 250 metrekarelik dairede bulunan 70 metrekarelik salon ve 5+1 odalı konutlarla, geniş ailelere şehrin tam merkezinde konforu yaşatacak. 15 kat ve 28 daireden oluşan residence da daireler metrekaresi 15.000 TL’den satışa sunuluyor.

Detaylı bilgi için: www.kocyapiinsaat.com