(Kelebek Mutfak) ailesinin yeni üyesi: Natura&Varuna

Kelebek Mutfak ailesine katılan Natura&Varuna, modüler yapısı, ahşap hissi veren dokusu ile alışılagelmişin dışında bir tasarım sunuyor.

Sarı, gri ve mavi gibi trend renkleri ile ortama sıcak bir hava katan Natura&Varuna, açık ve kapalı mutfaklara uygun kullanımı, birbirini renk ve doku olarak tamamlayan modülleri ve ocak bölümünü separe eden saksılık bölümü ile farklı bir tasarıma sahip. 2016 mutfak trendlerinden ilham alarak oluşturulan Natura&Varuna, ahşap hissi veren malzemesiyle mutfakların atmosferini değiştiriyor. Natura&Varuna’nın estetik ve kullanışlı yapısı mutfaklarda geçirilen zamanları daha keyifli hale getiriyor.


Kelebek Mobilya Hakkında:

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB’de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.