[kitap]: Tasarımcının Yemek Kitabı 2016

Herkesin mutfağında sakladığı lezzetler, çeşniler ve tarifler vardır. “Tasarımcının Yemek Kitabı – 2016” da, her biri mutfağa girerek özel tariflerini paylaşan bir grup mimar ve tasarımcıyı konuk ediyor. Kitap, Türkiye’de mimarlık ve tasarım alanlarının önde gelen isimlerini bir araya getirerek kimi kendi tasarladıkları, kimi yeniden yorumladıkları ilgi çekici tarifleri inceleme imkanı veriyor. 

Okuyucuyu, mimarların farklı bir yüzüyle tanıştırmayı amaçlayan bu kitap, Otimsan’ın kurucusu mimar Altan Özbudun’a ithafen hazırlandı.

Kitaba şu mimar ve tasarımcılar katkıda bulundu: İsmail Acar, Erdem Akan, Meray Akmut, Sezgin Aksu, And Akter, Turgut Alton, Yasemin Arpaç, Aycan Ateş, Fahrettin Aykut, Ali Bakova, Sibel Dalokay Bozer, Şebnem Buhara, Hasan Çalışlar, Hakan Demirel, Boran Ekinci, Kerem Erginoğlu, İbrahim Ertan, Hakan Ezer, Ayhan Geveli, Ali Gürevin, Selvi Kayın Gürevin, Talha Haksever, Hakan Helvacıoğlu, Cem İlhan, Neslihan Işık, Sinan Kafadar, Esin Sözer Kalender, Esra Kazmirci, Cem Kocacıklıoğlu, Alara Koçibey, Zeki Koen, Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Deniz Nar, Özgür Nar, Sertan Özbudun, Koray Özgen, Derya Ekim Öztepe, Deniz Çubukçu, Barış Sarıbaş, Aziz Sarıyer, Derin Sarıyer, Cem Sorguç, Yalın Tan, Ahmet Tolan, Mustafa Toner, Çağlayan Tuğal, Okan Utkan, Yiğit Yazıcı.  


Yayınlayan: Otimsan

Basım Tarihi: 2016

Dili: Türkçe

Sayfa Sayısı: 99

ISBN: 978 9999750001

Detaylı bilgi için: www.neofikir.com