(Koleksiyon)’dan Yatak Odalarına İtalyan Dokunuşu: Gioia

Ev yaşamına bütünsel kurgular içinde dahil olan Koleksiyon yeni ev serisi için geliştirdiği Studio Kairos imzalı Gioia yatak ile İtalyan tasarımının zarafetini yatak odalarına taşıyor.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan “İçinde sana ait bir ses var” temalı Koleksiyon 2016 ev serisinde öne çıkan ürünlerin başında yeni yatak tasarımları geliyor. Bunlardan biri olan Gioia adını İtalya coğrafyasındaki “mutluluk” kelimesinden alıyor.1468397096İtalyan tasarım ofisi Studio Kairos’un tasarladığı Gioia, farklı renk alternatifleri ve kullanılan malzemeleriyle keskin bir duruş sergiliyor. Tasarımın gövdesi parlak beyaz lake ve mat bej rengi lake alternatifleriyle sunuluyor. Özel sert poliüretan kullanılarak üretilen Gioia, bu tek parçadan oluşan akışkan formu ile kolay temizlik imkanı sunuyor.

1468396734


Koleksiyon Hakkında

Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara’da kurulan Koleksiyon mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine oldukça zengin bir ürün gamını tam 40 yılı aşkın süredir tüketicilerin beğeni ve hizmetine sunmaktadır. Koleksiyon, 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu kapasitesi ile ev ve ofis mobilyası üretimi yaparak Londra’dan Kahire’ye dünyanın 15 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan Koleksiyon’un çalışma kültürü üzerine odaklanan yenilikçi konseptleri sayesinde Türkiye ve dünyada birçok büyük şirket ofislerinde Koleksiyon Mobilya ürünlerine yer vermektedir. Ev mobilyasındaki yeni yaşam alanı kurgusu ile de dikkat çeken Koleksiyon hakkında detaylı bilgiye www.koleksiyon.com.tr’den ulaşabilirsiniz.