(Hilti)’den yeni batarya ve şarj aletleri…

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, yeni Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya, Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti ve Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti ürünlerini piyasaya sundu. Performansları ve dayanıklılıklarıyla fark yaratan bu yeni ürünler, Hilti Center’lardan ve hilti.com.tr sitesinden temin edilebiliyor.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat ve el aletleri sektöründe fark yaratan marka Hilti, yeni Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya, Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti ve Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti ürünlerini sektörle buluşturdu. Bu yeni ürünleriyle her açıdan kullanım kolaylığı getiren Hilti, her zaman olduğu gibi maksimum performans vadediyor.

Yüzde 60 ila 80 oranında daha fazla kapasite

Hilti, yeni Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya ürünleriyle eski bataryalara göre yüzde 60 ila 80 oranında daha fazla kapasite sunuyor. Yeni hücre dizaynı ile düşme ve çarpmalara karşı pazardaki en dayanıklı bataryalardan olan bu yeni ürünler, tekli hücre koruması, uzun ömürlü hücreler ve şarj durum göstergeleriyle de kullanım kolaylığı getiriyor.

Hilti 22 Volt makineler ile tam uyumluluk gösteren Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Bataryalar, yüksek kapasiteleri sayesinde uzun süreli çalışma imkanı sağlıyor. Tamamen yalıtılmış elektronik kart sayesinde ise toza, neme ve suya karşı mükemmel bir koruma sunan bu bataryalar, Hilti’nin “2 Yıl Masraf Yok” uygulaması ve “Ömür Boyu Tamir Servisi” kapsamında olmasıyla da tercih sebebi.

Lityum Ion teknolojisiyle donatılan Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya ürünlerinde özel elektronik parçaların her biri, aşırı yükleme, aşırı ısınma ve şarj kaybına karşı her bir hücreyi koruyor. Ayrıca Hilti’nin geliştirdiği bir entegre yazılım olan Soğuk Hava Modülü, bu yeni bataryalarda eksi 20 derecedeki sıcaklıklarda bile maksimum performans sağlıyor.

Araç içinde de şarja devam

Hilti’nin yüksek çıkış gücüne sahip olan ve tüm Hilti Li-iyon bataryalarla uyumlu olan yeni ürünü Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti, 60 volt çıkış gücüyle rakiplerin araç içi şarj aletlerinin çıkış gücünden daha yüksek bir performans sergiliyor. Ayrıca kullanıcılara sürüş anında da şarj etme imkanı sunan Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti, 2 metre kablosu ve geniş sıcaklık aralığında çalışmayı sağlayan dayanıklı tasarımıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

Çoklu Şarj Aleti ile çoklu rahatlık

Birçok makinesi olan kullanıcılar için şarj etmeyi kolaylaştıran yeni Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti, “ilk takılan ilk şarj olur” yöntemiyle anlaşılması ve takibi kolay bir kullanım deneyimi sunuyor. 4 şarj istasyonu ile hem şantiyelerde hem de atölyelerde pratik şarj olanağı sunan Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti, yeşil ve kırmızı led ışıkları ile şarj durumuna ilişkin basit ve anlaşılır bir yapı sergiliyor. Ayrıca darbelere dayanım için desteklenmiş gövde ve dayanıklı kablolamaya sahip olan Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti, tamamen kapalı tasarımı ve etkin soğuk hava performansıyla da dikkat çekiyor.


hilti logoHilti ve Hilti Türkiye Hakkında

1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin 385 çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 250’ye yakın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

*Merkez Bankası’nın 30 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.