(ARTSTONE) Ankara’da başkentli mimarlarla buluşmaya hazır!

Artstone, 2016 yılının Temmuz ayında Ankara Gaziosmanpaşa’da açtığı Showroom’uyla marka algısını kuvvetlendirmeyi ve başkentli yapı profesyonellerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

SONY DSCDuvar kaplama sektöründe yenilikçi, çağdaş ve öncü ürünlerin temsilcisi Artstone, mimari projelere, alışveriş merkezlerine, yönetim binalarına, ofislere, konutlara ve daha birçok bina türlerine hizmet eden özel ürünlerini, yeni showroomuyla Ankara’daki mimarlık ofislerinin, proje satınalmacılarının ve son kullanıcıların beğenisine sunuyor. Mekân ziyaretçilere, özel renk alternatifleri ve doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap dokularıyla doğadan ilham alan duvar ve tavan tasarımları ile mekanlarda “yaşanmışlık” ve “doğal ortam” hissi yaratan yeni Karoart serisini rahatça inceleme imkânı sunuyor.

SONY DSCGaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi’nde yer alan 200 m²’lik alana yayılı Arstone Ankara Showroom’u mimarların ve malzeme seçen profesyonel ve son kullanıcıların buluşma yeri olmayı hedefliyor. Özel teşhir üniteleri ve mekânda uygulanmış haliyle ürünleri en doğru şekilde temsil eden showroom teknik bilgi ve dokümanların da edinilebileceği bir kütüphane niteliğinde. Malzeme konusunda teknik ve tasarımsal açıdan donanımlı temsil merkezlerinin önemini vurgulamak isteyen Artstone, özellikle malzemeyi görselleştirmek adına Türkiye’nin en önemli çekim noktalarından biri olan Ankara’da da benzer bir yenilikçi anlayışla bir merkez daha oluşturdu. Bu zamana kadar Ankara’daki pek çok projeye İstanbul’dan hizmet veren Artstone oluşturduğu bu merkezle çözüm ortaklarına daha yakın olmayı hedefliyor.

SONY DSCArtstone Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Naç şöyle belirtiyor: “Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Cad. No:18/2 adresinde başkentin değerli mimar, malzeme seçici ve tasarım meraklılarıyla buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Tasarım konusunda firmamızın gerek ürün gamında, gerekse de kurumsal yapısında ön plana aldığı ürün ve mekan algısını İstanbul Balmumcu’dan sonra Ankara Gaziosmanpaşa’daki yeni showroomumuzda da ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Bu anlamda en önemli hedefimiz Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimizin uzun döneme yayılı memnuniyeti ve malzemeyi içselleştirmeleri için farklı şehirlerde merkezleri önemsiyoruz, onlara yakınlaşmayı değerli görüyoruz. Fiziksel mekanların pazarlama argümanlarımızı güçlendirdiğinin, hatta web gibi online kanalları da büyük ölçüde desteklediğinin önemini vurgulamak istiyoruz; kullanıcımızla en sıcak temasın da yine ‘ürüne dokunularak içselleştirilen’ ürün temsil mekanlarında kurulduğuna inanıyoruz. Bütün başkentli yapı profesyonelleriyle yeni merkezimizde çeşitli buluşmalarda biraraya gelmek için hazırız.”.