(Kale)’den her iklime dayanıklı dış cephe boyası: Performa+

Kale Boya, her türlü iklim koşullarına karşı dayanıklı, ekstra elastik dış cephe boyası Performa+ ile binaları koruma altına alırken, yüzeydeki çatlak problemini de ortadan kaldırıyor.

Doğadan esinlenerek hayata geçirdiği dış cephe boyaları ile her mevsim en gözde renkleri tüketicilerle buluşturan Kale Boya, geliştirdiği ürünlerle farklı ihtiyaçlara kapsamlı çözümler sunuyor. Kale Boya, yağmur, kar, nem, aşırı soğuk veya sıcaktan etkilenmeyen özel dokuya sahip ürünü Performa+ ile dış cephelerini kapladığı binaları koruma altına alıyor. Çevre dostu Kale Boya’nın üstün performanslı ürünü Performa+, alışılmış boyalar ile karşılaştırıldığında farklı teknik çözümleriyle öne çıkıyor. Tamamen su geçirimsiz bir boya olan Performa+, yağmura karşı tam koruma sağlıyor.
Kale_PerformaElastik akrilik polimer esaslı, uzun ömürlü dış cephe boyası Performa+; çatlakları köprülerken, su geçirmeme özelliğinin yanı sıra binaya nefes aldıran yapısıyla fark yaratıyor.  Performa+ uygulandığı yüzeye güçlü bir şekilde yapışmasından dolayı sektör profesyonelleri tarafından özellikle tercih ediliyor. En gözde renklerle binalara canlılık katan Kale Boya’nın yenilikçi ürünü Performa+, 2.5 ve 15 litrelik ambalajlarda satışa sunuluyor.

Performa+, Kale Mantolama Sistemleri ile birlikte kullanıldığında 10 yıl ürün ve 2 yıl uygulama garantisi kapsamındadır.