(ONUR) PARK LIFE ISTANBUL’la fırsat kapınızda…

Onur Park Life İstanbul lansmana özel ve sınırlı sayıdaki 2+1, 132 m², kapalı mutfak ve ebeveyn banyolu daireleri 345.000 TL’ye satışa sunarak, size yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.’nin sahibi olduğu, 46.800 m² ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen residence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir’in hemen yanıbaşında hayata geçiyor.

ONUR PARK LİFE İSTANBUL (5)Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanısıra 1000 m²’lik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1’lerin 132 m²’den başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.