(kibrID MATERIAL)’dan İspanyol Apavisa’nın yeni koleksiyonu: Nanoconcept 7.0

Duvar ve zemin kaplama sektöründe birçok önemli uluslararası markanın temsilciliğini yapan kibrID MATERIAL, seçkin koleksiyonlarıyla mimar ve iç mimarların ilk tercihi olmaya devam ediyor. İspanyol Apavisa firmasının yeni koleksiyonu Nanoconcept 7.0, beton dokunun en çağdaş yansıması olarak mekanlarda farklılık yaratıyor.

Temsilciliğini yaptığı İspanyol Apavisa markasının yeni koleksiyonu Nanoconcept 7.0 ile zemin ve duvarlar dinamik formlara bürünürken, yüksek kalite teknik özellikleriyle de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Zemin ve duvarlarda kullanılabilen porselen karolar, Natural, Rigato ve Incrociato yüzey opsiyonları ve renk seçenekleri ile 7 mm formunun fonksiyonel olanaklarını kullanarak  şık ve elverişli tasarımlar yaratmaya imkan veriyor. Koleksiyon, Rigato yüzeyde çizgisel formları, Incrociato yüzeyde ise altıgen geometrik dokuyu kullanarak stone konseptinde natural vurguyu artırıyor.

GR_MOS_BANO2 copiaGeniş ölçü skalasının yanısıra Chevron , Listas, Decor Ramp  gibi özel kesimleriyle karşımıza çıkan Nanoconcept 7.0 serisi, zemin ve duvarlarda çarpıcı etkiler oluşturan detaylarıyla ön plana çıkıyor. Nanoconcept 7.0, kolay uygulanması ve dayanıklılığının yanısıra yüksek kırılma mukavemeti ve kimyasallara karşı dirençli olmasıyla da uzun ömürlü ve pratik bir kullanım sağlıyor. Mağaza, restoran ve otel , ofis gibi kurumsal mekanlarda ıslak zemin kullanımına da uygun olan Nanoconcept 7.0, konut dekorasyonlarında da mimar ve iç mimarların beğenisini topluyor.

BL_INC_COCINA copiaÇevreye verdiği önem sayesinde U.S. Green Building Council üyesi olmaya hak kazanan Apavisa, sadece üretim teknolojisiyle değil, tasarladığı özel koleksiyonlarla da farklı şekillerde doğaya hizmet ediyor.

BL_RIG_BANO copia

 


kibrID MATERIAL Hakkında

kibrID MATERIAL, görsel ve teknik özellikleri ile uluslararası alanda dikkat çekmiş ve kendini kabul ettirmiş birçok markayı temsil ediyor. Vitrinini; araştırmacı, seçici, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla her zaman güncelleyen kibrID MATERIAL, tasarımcılara başta zemin, duvar ve tavan kaplama ürünleri olmak üzere çok amaçlı dekoratif panel, banyo/mutfak armatürleri ve aksesuarları ile aydınlatma elemanları gibi birçok farklı alanda çözümler sunabiliyor.