(Ideal Standard)’dan banyo tasarımında yeni kolaylık “ACTIVE

Dünya markası Ideal Standard, tasarım ve estetik kavramlarını mükemmel bir denge ile yorumlayarak hayata geçirdiği Active Serisi ile günümüz banyolarını kolay bir dokunuşla göz alıcı bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Ideal Standard’ın ünlü tasarımcılarından Franco Bertoli tarafından tasarlanan Active, geometrik şekli, yuvarlak kenarları ve ince hatları ile banyolarda hayranlık uyandıracak bir tasarıma imza atıyor. Tasarımındaki detayları ile hafiflik hissi veren ve her banyoyla mükemmel bir uyum sağlayan Active Serisi, banyolarında fark yaratmak isteyenlerin gözdesi olmaya aday.

Seride yer alan Active Asma Klozet, kullanıcıların gündelik hayatını kolaylaştırmak için her ayrıntı özenle düşünülerek tasarlandı. Yavaş kapanan slim klozet kapağı ile zarif ve güvenli bir kullanım sağlayan Active Asma Klozetin yanı sıra 104 cm, 84 cm, 64 cm boyutlarındaki Active Flat Lavabo ve 60 cm, 55 cm boyutlarındaki Active Tezgah Üstü Lavabo seçenekleriyle de her ebattaki banyolar için farklı alternatifleri beraberinde sunuyor.