Zorlu uygulamalar için DAYANIKLI ve GÜÇLÜ (Bosch) Professional Kırıcı, GSH 501

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisine yeni katılan 5 kilogramlık kırıcı GSH 501, zorlu uygulamalar için dayanıklı ve güçlü bir seçenek sunuyor.

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisi, yeni kırıcı aletleriyle en zor uygulamalarda bile beklenen dayanıklılığı ve gücü sunuyor. 5 kilogramlık kırıcı serisine yeni eklenen GSH 501, zor uygulamalar için dayanıklı ve güçlü bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

SDS-max uç giriş sistemine sahip Bosch kırıcılar, inşaat şantiyelerinde kullanım için tasarlanmış güçlü araçlar. Sağlamlığıyla dikkat çekiyor ve rahat kullanım olanağı sağlıyor.

Profesyonel kullanıcıların yeni gözdesi olmaya aday GSH 501 de darbe enerjisi ile yüksek kırma performansını garanti ediyor. Güçlendirilen darbe mekanizması ile uzun süre kullanım ömrü vaat ederken, zorlu uygulamalar için geliştirilmiş yüksek giriş gücü ve darbe etkisine sahip bulunuyor. GSH 501, uygun fiyatı ve uzun kullanım ömrüyle dikkat çekiyor.

Daha rahat çalışma, daha az yorgunluk hissi

Yüksek performans için geliştirilmiş gövde yapısı ile darbe etkisini kullanıcıya daha az yansıtan GSH 501, yumuşak kavraması sayesinde daha rahat çalışma ve daha az yorgunluk hissi oluşturuyor. SDS Max uç girişine sahip olan yeni ürün, geliştirilmiş Vario-Lock keski pozisyonu ile daha rahat ayarlanabiliyor.

GSH 501 Teknik Özellikler
Giriş gücü [W] 1100
Darbe enerjisi [J] 7,5
Yüksüz hızı [rpm] 0-1100
Nominal devir sayısında darbe sayısı [bpm] 2850
Ağırlık [kg] 5.6 kg
Uç girişi SDS-max

1466421632_Bosch_PT_GSH501__3_


Bosch Elektrikli El Aletleri Hakkında:

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri, aksesuarları ve ölçme aletleri konusunda dünya lideridir. 2015 yılında, yaklaşık 20.000 çalışanıyla, yüzde 85’i Almanya dışından olmak üzere yaklaşık 4,5 milyar avro ciro gerçekleştirmiştir. Bosch, Skil, Dremel ve Sia gibi markalarıyla müşteri odaklılığı ve yüksek mühendislik gelişmelerini temsil etmektedir. Temel başarı faktörleri yenilikçilik gücü ve hızıdır. 2014 yılında bölüm, satışlarının yüzde 35’ini, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerinden elde etmiştir. 2015 yılında Bosch Elektrikli El Aletleri bölümü, elektrikli el aletleri, aksesuarları, ölçme aletleri ve bahçe aletlerinden oluşan dört ürün grubuyla piyasaya 100’den fazla yeni ürün sunmuştur.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçilerinden bir tanesidir. Dünya genelinde yaklaşık 375.000 çalışana sahiptir (31 Aralık 2015 itibarıyla). Grubun açıkladığı ön rakamlara göre şirket, 2015 yılında 70 milyar avronun üzerinde bir satış gerçekleştirmiştir. Faaliyetleri dört sektöre ayrılmaktadır: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 60’a yakın ülkedeki 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve hizmet ortaklarının da dâhil edilmesi halinde Bosch, yaklaşık olarak 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağında daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2015 yılında dünya çapında 5.400 patent başvurusunda bulunmuştur. Ağa bağlı bir yaşam için inovasyonlar gerçekleştiren Bosch, yenilikçi ürün ve çözümleriyle tüm dünyada yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Şirket, bu doğrultuda dünyanın her yerinde ‘yaşam için teknoloji’ sunmayı sürdürmektedir.

Daha fazla bilgiye internet üzerinden www.bosch.com.tr adresinden erişilebilir.