NLOGO İSTANBUL’da 1+1 fiyatına 2+1, 2+1 fiyatına ise 3+1 daire fırsatı!

Projeleri ile adından sıkça söz ettiren Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği, yerli ve yabancı yatırımcının yakın mercek altına aldığı Nlogo İstanbul’a yönelik kaçırılmayacak yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. 1+1 fiyatına 2+1, 2+1 fiyatına ise 3+1 daire satışa çıkaran Özyurtlar İnşaat, yatırımcısının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Özyurtlar İnşaat’ın, önemli projelerinden biri olan Nlogo İstanbul’dan ev almayı arzu edenlerin sınırlı sayıda satışa çıkarılan kampanyalı daire fırsatını kaçırmamasını isteyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Konut sahibi olmak isteyenler için sürekli yeni stratejiler üretiyor ve kişiye özel uygun ödeme planları üzerinde çalışıyoruz. Yeni kampanyalarla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, güvenli, donanımlı ve yeni yapılarda yaşamak her vatandaşın hakkı. Biz de Avrupa standartlarında inşa ettiğimiz projelerimizde, uygun fiyat politikası belirleyerek bu yolu daha da kolaylaştırmaya çalışıyoruz” dedi.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, kısa bir süre için sınırlı sayıda satışa çıkarılan dairelerde; 1+1 fiyatına 2+1, 2+1 fiyatına ise 3+1 satın alabileceklerini belirten Özyurt, “Nlogo İstanbul projemizden daire satın almak isteyenler, kampanya boyunca 379 bin liraya satılan 1+1 daireler yerine 2+1 dairelerimize sahip olabilecekler. Yine 439 bin liraya sattığımız 2+1 daireler yerine de 3+1 dairelerimizi satın alabilecekler. Üstelik şirket bünyesinde 48 ay ve sıfır faiz imkanı da sağlayacağız. Bu büyük indirimden tüm yatırımcılarımızın yararlanmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

02 Nlogo geceNlogo İstanbul’da, 1+0’dan 3+1’e farklı tipte daire seçenekleri

Toplam üç etapta 7 blok halinde inşa edilen Nlogo İstanbul’da 2 bin 679 daire bulunuyor. Esenyurt’un sosyo-kültürel yaşamına yön veren Nlogo İstanbul’un ilk etabı geçen yıl satışa çıktı. Lokasyon ve ulaşım avantajı ile dikkat çeken Nlogo İstanbul’un ikinci etap satışları da devam ediyor. Her etapta 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. 1+0 daireler 40 metrekare, 1+1 daireler 80 metrekare, 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 140 metrekare üzerine konumlandırıldı. Nlogo İstanbul’da teslimlere Aralık 2017’de başlanması planlandı.

Projede farklı tip ve büyüklüklerde dairelerin yanısıra alışveriş keyfi sunmak için her  türlü ihtiyacın karşılanmasına yönelik tasarlanan ve içinde 100’den fazla dükkanın bulunduğu “Cadde İstanbul”da yer alıyor.

04_Nlogo_aci2 (4235 x 1952)Sunduğu sosyal imkanlarla dikkat çeken Nlogo İstanbul’da 24 saat güvenlik hizmeti yer alıyor. Doğayla bütünleşen peyzaj alanıyla site sakinlerine dopdolu bir yaşam sunan Nlogo İstanbul’da çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, lobi-cafe bar, kapalı bölümde çocuk oyun alanı ve fitness center bulunuyor. Tüm bunların yanısıra projede açık-kapalı otopark alanları da yer alıyor.

Esenyurt’un merkezinde

Esenyurt’un merkezinde hayata geçirilen Nlogo İstanbul, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Proje, metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde yer alıyor. TÜYAP Fuar Merkezi’ne 10 dakika mesafede konumlanan Nlogo İstanbul, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, Akbatı AVM’ye, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Detaylı bilgi için: www.nlogoistanbul.com