Evinize Yaratıcı Bir Dokunuş: Eqona Pratik Serisi

Aileyi merkeze alan ve tüketici nezdinde samimi, sıcak, insanlara yakın bir marka algısına sahip Günsan, yeni Eqona Pratik serisi ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Anahtar priz ürünlerinde pek çok alternatif sunan Günsan’ın en yeni serisi Eqona Pratik, gündelik hayatta sunduğu pratik çözümler ile dikkat çekiyor.

Alanında birçok ilke ve inovatif fikre imza atan Günsan, bu kez elektrik anahtarlarını telefon tutucu olarak da kullanıma sunuyor. Eqona pratik telefon tutucu anahtar priz, üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma devrini sona erdiriyor.

Priz olarak kullanımının haricinde, Eqona serisinin anahtarlık olarak da kullanılabilen Eqona Anahtarlık Priz ürünü, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor.

Yine Eqona Pratik serisine ait derece& saat anahtar prizi ise, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor.

Eqona Pratik Notluk, ışık anahtarının altında bulunan notluğu ile yine unutkan aile bireylerinin yardımına koşarak hayat kurtarıyor. Notluk hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor.

Eqona Pratik serisi ürünler, sahip oldukları yaratıcı dokunuşlar ile standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor.


Günsan ürünleri tek tıkla kapınızda

Geniş ürün yelpazesi ve sunduğu farklı tasarımlarla dikkat çeken Günsan, web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği satışlarla hizmet ağını daha da güçlendiriyor.

Evin her alanında kullanabilecek pratik ürünleri hayata geçiren Günsan, web sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdiği modern ve konforlu tasarıma sahip Eqona anahtar, priz, komütatör, dimmer ve Eqona Pratik serisi ile girdiği evlere renk katacak.


Günsan Hakkında

1982’de Ümraniye’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği Samandıra’daki endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor. 

Detaylı bilgi için: www.gunsanelectric.com