(Crate and Barrel)’dan fark yaratan kanepeler…

Crate and Barrel’ın tasarımlarıyla göz dolduran kanepeleri, aradığınız şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Kalite ve dayanıklılığı ile de fark yaratan Crate and Barrel kanepelerinin karkasları, 1982’den beri Kuzey Karolina’daki bir aile atölyesinde, elde ve özenle üretilerek çatlama veya beklenmedik kırılmaları önlemek amacıyla fırınlanıp kurutulmuş ahşaplardan üretiliyor.

Eski tasarımlardaki ustalığı yansıtan ve 1950’lerden kalma kıvrımlarıyla dikkat çeken Gia Kanepe, mavi ve gri renk seçenekleriyle salonunuza büyüleyici bir zerafet katıyor. Küçük evler ve odalar için mükemmel bir oturma çözümü sunan Margot Kanepe, Loveseat ve Koltuk Takımları, lacivert ve krem renk seçeneklerinin yanısıra, kıvrımlı hatları ve özellikli döşeme dokumasıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

PetrieSevilleAquaXSC141960’ların en popüler mobilya stili, Petrie Koleksiyonu ile oturma odalarına geri dönüş yapıyor. Klasik ve kişiye özel duruşu yansıtan Petrie Kanepe; dik ve derin oturumu ve düğmeli minderiyle benzersiz bir konfor sağlıyor. Koyu gri şık döşemesinin yanısıra leke tutmayan yeni bir sistemle dokunan kanepe tasarımını, kollarındaki süs dikişi detayları tamamlıyor.

Crate and Barrel; evdeki keyifli anlarınıza eşlik edecek kanepeleriyle tanışmanız için sizleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına bekliyor.

MargotSofaPatriceChairAC15


Crate and Barrel Hakkında

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.crateandbarrel.com.tr