Cennet Koru’da Yaşam Temmuz’da Başlıyor!

Göl ve koru manzarasına hakim, 408 konut ve 25 mağazadan oluşan Cennet Koru Küçükçekmece’de Temmuz ayında teslimler başlıyor. Keleşoğlu Holding’in geniş aileleri ve çocukları düşünerek tasarladığı Cennet Koru, 21 bin metrekare peyzaj alanı ve daire çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

Komşuluk ilişkileri eşsiz manzara ile yeniden hayat buluyor

Bölgenin en yüksek noktalarından birinde 30 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlanan Cennet Koru’da göl manzarası ve yeşilin huzuru sıkı komşuluk ilişkileri ile pekişiyor. 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks ve her katta 2 daireden oluşan Cennet Koru, çam ağaçlarıyla çevrili eşsiz göl manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor. 700 araçlık geniş otopark kapasitesi, açık ve kapalı havuzu, basketbol, voleybol, fitness, sauna, Türk hamamı, kreş ve çocuk oyun alanı gibi birçok sosyal alanlara sahip olan Cennet Koru, 25 mağaza kapasitesi ile alışveriş ve günlük ihtiyaçların da kolayca karşılanacağı bir site olarak tasarlandı.

Cennert_Koru1Marmaraya 300 metre mesafade

Cennet Koru, İstanbul’un en önemli ulaşım aracı Marmaray’ın Soğuksu durağına sadece 300 metre mesafede yer alıyor. Çalışmaları hızla devam eden Marmaray’ın Halkalı-Gebze hattı ile Sirkeci’ye 30 dakika, Üsküdar’a ise 35 dakikada ulaşım imkanı sağlanabilecek. Ayrıca E5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir konumda bulunan Cennet Koru, bölgenin yeni çekim merkezi olma niteliğinde. Cennet Koru’yu bölgede farklılaştıran en önemli özellikleri biri de ticari üniteler.


Keleşoğlu Holding Hakkında

1979 yılında nitelikli projeler üretmek ve insanların hayatında değer katmak hedefiyle kurulan Keleşoğlu Holding, geçmişten bu yana ulusal ve uluslararası 22 farklı mimar ile 33 nitelikli projeyi hayata geçirmiştir. Özellikle metropollerin merkezi noktalarında konut, alışveriş merkezi, ticari ve karma projeler geliştiren Keleşoğlu Holding, kurulduğu günden bu yana toplamda 2 milyon 510 bin metrekare yaşam ve ticari alan üretmiştir. Projelerini inşa ederken nicelik yerine niteliğe önem veren Keleşoğlu Holding, önemli lokasyonlarda yatırımlarına hızla devam etmekte ve sektörün kalite anlayışının gelişmesine katkı sağlamaktadır. Capacity, Pelican Mall, Historia Fatih, Flyinn, Metroport, Koru Florya, Vadistanbul, Pelican Hill, Ataköy Konakları, Arketip, Yalın Evler gibi sektöre ve bölgelere değer katan birçok sembol projesi bulunan Keleşoğlu Holding edindiği sektör tecrübesi ile birçok uluslararası ödüle de layık görülmüştür. Alanında en iyi uzmanlarla çalışarak yatırımcısına kazanç sağlayan, her geçen gün müşteri ve paydaşları ile büyümeye devam eden Keleşoğlu Holding, sürdürülebilir güven ortamı oluşturmaya devam ediyor. Değişen ve gelişen dünyada yenilikleri yakından takip eden ve inovatif yaklaşımlarla beklentilerinin çok ötesinde yaşam alanları inşa eden Keleşoğlu, bu sorumluluk bilinci ve motivasyon ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Detaylı bilgi için: www.kelesogluholding.com