Camın şeffaflığı, (Addo Furniture)’ın BRIDGE koleksiyonu ile ofislere taşınıyor…

Dekorasyonda şeffaflık katkısı ve estetik görünümü ile sıklıkla tercih edilen cam, Addo Furniture’ın Bridge koleksiyonu ile ofis tasarımına uyarlandı. Tasarımcı Sezgin Aksu’nun köprünün bağlayıcılığından yola çıkarak tasarladığı özel üretim ayaklar, cam tablanın estetik ve saf duruşu ile birleşti.

Şeffaflığı, saflığı ve yalınlığı vurgulayan cam, aksesuarlarda ve farklı formlarda kullanılmasından sonra ofis dekorasyonunda da tercih edilmeye başlandı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sadeleşen ve modern çizgilerle yorumlanan ofislerde yalınlığı simgeleyen cam tasarımlar ön plana çıkmaya başladı. Yenilikçi ofis tasarımlarıyla sektöre hızlı bir giriş yapan Addo Furniture, Sezgin Aksu tasarımı yeni serisi Bridge’de camın sadeliğini modernizme uyarlayarak ofislere taşıdı.

Kullanım kolaylığı sağlayan özel cam tabla

Özel üretim Bridge ayaklara oturtulan cam tabla, çizilmeyen, kirlenmeyen ve matlaşmayan yapısıyla ofis dekorasyonuna tam uyum sağlıyor. İstenilen renkte üretilebilen cam, projelerin dinamiklerine uyumlu hale getirilebiliyor.

Addo Furniture - Bridge Serisi - Cam (2)İletişimi, dengeyi ve bilgi paylaşımını vurgulayan Bridge serisi…

Günümüzün ofis trendlerini Milano’daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılı tasarımlara imza atan tasarımcı Sezgin Aksu, Bridge koleksiyonun tasarım aşamasında iş hayatındaki dengeyi temsilen, insanları birbirine bağlayan, yeni ilişkiler kuran, bilgi paylaşımı sağlayan ve bağlanma duygusunu en doğru tanımlayan “köprü”den esinlendi.  Bridge serisi, günümüz iş dünyasının dinamik düzenine ayak uyduran, ahşap, deri ve camın birlikte kullanımıyla farklı kombinasyonların uyumunu vurgulayan, karakteristik formu ile net duruşu simgeleyen benzersiz bir tasarımın ürünü…


Addo Furniture Hakkında

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı  tasarımcılar ile birlikte çalışan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile kendi kimliği olan ofisler tasarlama ve uygulama alanında sektörde  güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor. İstanbul Merkez Ofis’in yanı sıra, Bakü’deki showroomunda hizmet veren Addo Furniture, Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Dubai, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor. 2015 yılında ünlü İtalyan markası Caimi’nin distribütörlüğünü alan Addo, özel projelerden küçük ofislere  tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği özgün tasarım çizgisi ve konforla buluşturarak yeni nesil ofis yaşamına “Addo” imzasını atmaya devam ediyor.