(Seramiksan) Kepez Yapı Market Showroomu Açıldı!

Geniş ürün yelpazesiyle sektöründe fark yaratan Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. “İyi tasarım herkesin hakkı” anlayışıyla üretimlerine devam eden Seramiksan, son olarak showroomlarına Kepez Yapı Market’i de ekledi.

Seramiksan’ın ileri teknolojisi ve estetik tasarımlarını sergilediği Ankara Kepez Yapı Market showroomunun açılışı 4 Haziran Cumartesi günü gerçekleşti. Açılış törenine davetli mimarlar, mühendisler, Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan yöneticileri, Kepez Yapı Market sahibi Hasan Hüseyin Koca katıldı.

Seramiksan, Kepez Yapı Market’in 450 m²’lik showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Kepez Yapı Market sahibi Hasan Hüseyin Koca’yı tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, “Seramiksan olarak bayi ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Türkiye’de tüm bayilerimiz aracılığıyla müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Kepez Yapı Market ile başlayan verimli işbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine ve birlikte birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” dedi.