(Danfoss) EĞİTİM ve SEMİNERLER ile Fark Yaratmaya DEVAM Ediyor!

Danfoss, seminerleri ile sektöre yön vermeye devam ediyor. Danfoss, 19 Nisan’da Crowne Plaza Bursa’da proje firmaları, yatırımcılar ve makine mühendislerine yönelik ısıtma semineri düzenledi. Seminere katılan seksen katılımcıya Danfoss ürün ve çözümlerinin kazandıracağı avantajlar ile ısıtma sektörüne yönelik bilgi verildi.

Danfoss Isıtma Semineri’nde ısıtma çözümleri,motor kontrol sistemleri, HVAC çözümleri, balans vanası ve demo panel ile balanslama simülasyonu, hidronik döşemeden ısıtma, HVAC – motorlu vanalar, DEVI ısıtma kablosu çözümleri ve frekans konvertörleri başlıkları altında sunumlar yapıldı. Seminer sonunda Danfoss yetkilileri katılımcıların tüm sorularına yanıt verdi.1461571414_gorsel


Danfoss Hakkında:

Danfoss, yarının dünyasının daha az kaynak ile daha fazlasını yapmasına olanak sağlayan teknolojiler geliştirmektedir. Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü, ve hareketli makinelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ilave olarak şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 24.000 çalışanı ve müşterileri ile Danfoss günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirket hisselerinin çoğunluğu hala kurucu ailenin elindedir.

Şirket hakkında daha fazla bilgi için: www.danfoss.com