İSTANBUL’da artan ev fiyatları ANADOLU’yu Hareketlendirdi!

Emin Üstün

Bugüne kadar 90 binden fazla teslimat yapan Emin Şirketler Grubu, aylık 1300 teslimat ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Teslimatlar ve Türkiye’deki satışlar hakkında açıklamalarda bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu başkanı Emin Üstün, özellikle İstanbul ve Anadolu’da ki satışlarla beraber ev tercihleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün yaptığı açıklamada Aylık 800 ev, 500 otomobil teslimatı yaptıklarını belirterek;

Toplumun orta geliri kesimine hitap eden projelerle, dar gelirli kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaç edindik ve başardık. Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 90 Bin’in üzerinde teslimat yaptık. Eminevim ve Eminotomotiv olarak Türkiye’de bugüne kadar yapılmamış ve yapılması zor bir işe imzasını attık. Kurulduğumuz günden bu tarafa toplam 90 Bin’in üzerinde teslimat ile vatandaşımızın yüzünü güldürdük. Aylık 800 ev 500 otomobil teslimatı ile orta ve dar gelirli ailelerin umudu olduk.

Peşinat yok, vade farkı yok, faiz yok.

Sistemimizin işleyişinden bahsedecek olursak; Peşinatlı veya Peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara, ev sahibi olabilmeleri için 120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev ve araba parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev ve araba sahibi oluyor.

Türkiye’de istediğiniz yerde ev sahibi olma fırsatı.

Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğuna dikkat çekerek, ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan vatandaşlarımız, uygulanan “Elbirliği Sistemi” ile bu hayaline kavuşmuş oluyor. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda sırası gelen vatandaş, Türkiye’nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor. Bu sistem sayesinde vatandaş oturacağı ev tipini ve m2 sini kendisi belirleyerek, ev sahibi olabiliyor.

İstanbul’da artan ev fiyatları Anadolu’yu hareketlendirdi.

Son zamanlarda İstanbul’da artan ev fiyatları vatandaşımızı Anadolu’ya yönlendirdi. Elbirliği sistemimizden Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olabilen vatandaşlarımız, İstanbul’a göre fiyatları daha uygun olan Anadolu illerini tercih etmeye başladı. Bu tercihlerin en başında da büyük üniversitelerin ve sanayilerin bulunduğu illerimiz geliyor. Ankara, Konya, Bursa, Kayseri, Kocaeli ve İzmir gibi.

İstanbul 2+1 Anadolu 3+1 tercih ediyor

Eminevim, bu zamana kadar en fazla ev teslimatını İstanbul’da yapmıştık. İller bazında baktığımızda yine İstanbul. İstanbul’un ardından; Ankara, Konya, Bursa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Antalya, Adana, Samsun ve diğer illerimiz yer alırken, İstanbul’da yaşayan vatandaşlar 2+1, diğer illerde ise genellikle 3+1 ve üzerindeki konutları tercih ediyorlar.

Evsiz dar gelirli kalmayacak

Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, bu sistem ile ülkede birçok kişinin hayali olan ancak dar gelirli oldukları için sahip olamadıkları ev hayaline kavuşmalarını sağlıyor. Bu sistemle ev sahibi olamayan dar gelirli kalmayacak.


Emin Grup hakkında:

Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başarmıştır. Kurduğu sistem ile 90 bin’den fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlamıştır. Otomotiv ile başladığı sektörde; Eminevim, Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin İnşaat olarak büyümeye devam etmektedir.