“VitrA ile HAYALLERİNİ TASARLA” Yarışmasının Kazananları Belirlendi…

Türkiye’nin 7 bölgesinde yaşayanları, hayalindeki banyoyu tasarlamaya davet eden VitrA ile Hayallerini Tasarla yarışması sonuçlandı.

Katılımcıların VitrA ürünleriyle banyolarını tasarladığı ve hayallerini paylaştığı başvurular, kendi hayallerini gerçekleştirmiş ünlülerin yanı sıra, Türkiye’nin önemli dekorasyon yayınlarının genel yayın yönetmenleri tarafından değerlendirildi. Esra Aytekin, Sevda Barandır, Serra Akıncı, Yasemin Savcı, Seda Türen, Ebru Kılıç Solmaz, Fatma Müyesser Özel, Fulya Bozkurt Berksoy, Bahar Aykaç, Banu Yentür, Erdem Akan, Neslihan Demir ve Ayşe Arman’dan oluşan jüri, hikâyelerinden ve hayallerinden en çok etkilendiği 7 kişiyi belirledi.eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-2

Başvurularında geleceğe dair umutları filizlendiren, hayat enerjisi veren, evlere güzellik ve şıklık katan banyolar düşlediğini anlatan talihliler; sadece kendilerinin değil, çocuklarının ve eşlerinin hayallerini de VitrA’yla paylaştılar. VitrA, Eylül ayına kadar kazananların banyolarını yenileme hayallerini gerçeğe dönüştürecek.