(KALE) ANAHTARCILAR KULÜBÜ Bir Yılı Geride Bıraktı…

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit’in, anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek amacıyla kurduğu “Kale Anahtarcılar Kulübü” bir yılı geride bıraktı. Türkiye genelinde yüzlerce anahtarcının üye olduğu kulüp, sektörde bir ilke imza atarken anahtarcılık alanında sosyal bir network oluşturdu.

Türkiye’de mekanların tam kapsam güvenlik sağlayıcısı Kale Kilit’in, iş ortaklarını bir çatı altında toplamak hedefi çerçevesinde kurduğu “Kale Anahtarcılar Kulübü” birinci yaşını kutladı. Sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yıllardır ürün, hizmet ve çözümler geliştiren Kale Kilit’in, Türkiye geneli anahtarcıların katılımıyla kurduğu Anahtarcılar Kulübü, sektörü daha kurumsal bir yapıya doğru yönlendirmeyi başardı. Henüz bir yıllık bir kulüp olmasına rağmen Türkiye genelinde 300’den fazla anahtarcıyı tek çatı altında topladı.

Sektörde bir ilk olan Kale Anahtarcılar Kulübü, birinci yılını 12-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirilen etkinlikle kutladı.

Kale Anahtarcılar Kulübü’nün birinci yılı kutlamaları, ünlü sunucu Ceyhun Yılmaz’ın yaptığı şovlarla renklendi. Gecenin sonunda ise Anahtarcılar Kulübü’nün 1.yıl ‘en’lerine plaketler verildi. ‘En’lerin ödülleri; En Çok Ürün Satan Üye, En Nitelikli Ürün Satan Üye, En Sosyal Üye, Kale Alarm’a En Çok Yönlendirme Yapan Üye olmak üzere dört ayrı kategoride kulüp üyelerine sunuldu.


Kale Endüstri Holding

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunmaktadır. 2015 yılını 470 milyon TL ciro ile kapatan Holding, yıl boyunca yaptığı 48 milyon USD ihracat ile dünyanın dört bir yanında 100’den fazla ülkeye ulaşıyor.

Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde üst üste 9 kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Bu başarısıyla Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde pazar payını % 10’ların üstüne çıkarmıştır.

Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, üreticilere rakip olmayı başarmıştır.