(GAGGENAU), güncellenen VARIO 400 pişirme cihazları serisini tanıtıyor!

Modası hiç geçmeyen bir tasarım ve otantik malzemelere sahip Vario 400 pişirme cihazı serisi, yeni uygulamalarıyla ev mutfaklarına sınırsız olanaklar tanıyor. 400 serisi indüksiyon ocaklar, ilk kez EuroCucina 2016 fuarında görücüye çıktı. Ev mutfakları için profesyonel cihazlardan esinlenilerek zaman üstü bir el sanatları ustalığıyla üretilen üstün performanslı cihazlar, Gaggenau’nun dünya çapında bilinen kalite ve inovasyon anlayışını simgeliyor.

Tutkulu amatör aşçıların yüksek beklentilerini karşılamak üzere geliştirilen Vario 400 pişirme cihazları serisi, indüksiyon ocağın çeşitli modellerinden, metal bir levha üzerinde, Japon geleneklerine uygun kızartma ve pişirme işlemlerine izin veren Teppan Yaki gibi özel donanımlara kadar varan bir yelpazede seçenekler sunuyor. Tüm cihazlar, gereksinime göre, Vario 400 serisinin diğer pişirme cihazları ile kombine edilebiliyor.

Vario 400 serisi indüksiyon ocaklar, indüksiyon teknolojisinin en yüksek standartlarına uygun olarak imal ediliyor. Pişirme kapları, bu ocakların üzerinde istenilen yere konumlandırılabiliyor. Dahası, daha büyük bir alanın kullanılabilmesi amacıyla, iki pişirme alanı ihtiyaca göre birleştirilebiliyor. Güncellenen model, 3 mm kalınlığında masif paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş bir kumanda düğmesine sahip. Bu düğmeler, elektronik arabirimlerin sahip olduğu optimize edilmiş teknoloji sayesinde, daha hassas ayarlama işlemlerine izin veriyor.

Gaggenau markası yöneticilerinden Sven Schnee, “Bir inovasyon lideri olan Gaggenau, müşterilerine, en üst seviyede esneklik ve performans sunarak uygulamada hissedilir oranda farklılık yaratıyor. Vario 400 serisi indüksiyon ocaklar, adeta bir heykeli andıran tasarımları ile modüler bir sistemin bireyselliği ve olağanüstü performansını bir araya getiriyor. Bu özelliklere sahip cihazlar, yemek pişirme sanatı uzmanlarının rakipsiz ve profesyonel bir kalite doğrultusundaki beklentilerini eksiksiz yerine getiriyor.” diyor.

400 serisi indüksiyon ocaklar, 38 cm ila 90 cm arasında farklı genişliklerde mevcut. İlk kez 12 Nisan 2016 tarihinde EuroCucina fuarında tanıtılan cihazlar, Ekim 2016’dan itibaren piyasaya sürülecek. Daha geniş bilgi, www.gaggenau.com adresinde yer almaktadır.


Gaggenau Hakkında

Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider. Defalarca uluslararası ödüller alan, ürünleri ile ev mutfaklarında sürekli yeni devrimler yaratan şirket, 1683 yılına kadar uzanan geçmişiyle öne çıkıyor. Şirketin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme ve işlevsellikle kombine edilen net bir tasarım dili temeline dayanıyor. 1995 yılından bu yana BSH Hausgeräte GmbH Münih’in bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Gaggenau, bugün, 50’yi aşkın ülkenin metropollerinde, amiral gemisi galerileriyle temsil ediliyor.

Farkın adı Gaggenau.