(GROHE)’nin WORK SMARTER TIR’ı İstanbul ile Buluşuyor…

GROHE WORK SMARTER TIR’ı, 26-30 Nisan’da İstanbul’da sektördeki profesyoneller, karar vericiler ve müşteriler ile GROHE ürünlerini biraraya getirecek.

Dünyanın en büyük sıhhı tesisat üreticilerinden biri olan GROHE, ürünlerini Türkiye’nin pek çok ilindeki müşterileri ile buluşturarak daha yakından incelemelerine ve bilgilenmelerine olanak verecek bir Work Smarter Tır Turu düzenliyor. Avrupa genelinde 30 farklı ülkede 1000’e yakın durakta tüketicilerle ve sektör profesyonelleriyle buluşan GROHE Work Smarter Turu, Türkiye gezisinde tarihteki en büyük tura imza atacak. GROHE ürünleriyle donatılan TIR, 26-27 Nisan Kozyatağı Bauhaus, 28 Nisan Kartal Koçtaş ve 29-30 Nisan’da Eyüp Vialand’da siz sektör profesyonellerinin ziyaretine açık olacak.

GROHE WORK SMARTER TIR’ı sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşurken birçok indirim kampanyasını da Türkiye’nin dörtbir yanına ulaştıracak. WORK SMARTER TIR TURU’yla eş zamanlı olarak, GROHE satış noktalarında Eurosmart Lavabo Bataryası, New Tempesta Duş Seti ve Eurosmart Banyo Bataryası üçlüsü, ve New Tempesta Duş Sistemi ve Grotherm 1000 Banyo Bataryası farklı setler halinde sunulacak indirim kampanyaları kapsamında tüketicilere sunulacak. Üstelik Axess üye işyeri GROHE satış noktalarında 9 aya varan taksit imkanıyla. Detaylı bilgi, grohe.com.tr’de.


GROHE hakkında

GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır.GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. GROHE, banyo ve mutfak ürünleri portfolyosuyla, 2014 yılında 1,2 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015’ten tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edilecektir. GROHE, LWTG içinde bağımsızlığını sürdürecektir.