SAĞLIK İÇİN HİJYEN’E ÖNEM VERİN: BİEN HİJYENLE TEMİZ BANYOLAR

 

BİEN HİJYEN’LE BANYOLARINIZ DAHA TEMİZ

İnsan sağlığı önemli. Sağlıklı olmanın en temel kuralı hijyen. Çevre dostu Bien Seramik’in günlük temizliğimizi gerçekleştirdiğimiz banyolarda hijyeni sağlamak adına başlattığı hizmet BİEN HİJYEN’le banyolarda maksimum temizlik sağlanıyor.

İnsan sağlığına değer veren marka Bien Seramik banyolarda temizliğin öneminin bilinciyle hareket ederek ’’Bien Hijyen’’başlığı altında bir hizmet sunuyor. Çevre dostu ve doğaya saygılı marka, Bien Hijyen’le müşterilerine özel başlattığı uygulama ile klozet ve lavabolarda hijyeni maksimum seviyeye ulaştırmayı hedefliyor. Bu uygulama isteğe bağlı olarak vitrifiye ürünlerine uygulanıyor.

Bien Hijyen lavabo, klozet, bide, pisuar ve benzeri vitrifiye ürünlerin bakteri oluşma riski olan yüzeylerine uygulanabiliyor ve ürünlerin temizliğini en üst seviyeye taşıyor. Ürünlerin yüzeyinde bulunan nano teknolojik gümüş iyonları, bakterilerin hücre yapısını bozarak etkisiz hale getiriyor.

Bien Hijyen ürünleri normalden çok daha az kimyasal malzeme ve su kullanılarak temizleniyor. Ayrıca vitrifiye ürünlerine sırlama yapılırken uygulanarak ömür boyu koruma sağlıyor.

“BİEN Hijyen Teknolojisi”ni yakından tanımak için tıklayın!

https://www.youtube.com/watch?v=jafDcebMjwU

BİEN HAKKINDA

Üre­ti­mi Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pıl­an Bien ürün­le­ri, yur­t i­çin­de 120’yi aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı ve 3 bi­ni aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zarda ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­da 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien, yaklaşık 25 milyon m2’yi aşan üre­ti­mi ile sek­tö­rün önem­li oyun­cu­la­rın­dan­ biri.

2006 yılında kurulan Bien Seramik, Bilecik ve Bozüyük’teki üretim tesisleri ile Türk ve Dünya Seramik pazarına ürünler sunan bir markadır. Dünyaca ödüllü tasarımları ve 800’ü aşkın ürün yelpazesiyle sektörün yenilikçi markası Bien, 6 kıtada70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tüm üretimini TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdüren Bien, Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2008 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien, yer ve duvar karosu ile porselen karo üretiminde Dijital Baskı Sistemleri’ni Aralık 2009 tarihinden itibaren kullanmaya başlayarak, Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ilk üreticisi olmuştur.

Yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yılda ortalama 25 milyon metrekare yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üreten Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yaptığı yatırımla, karo seramik üretimine, vitrifiye üretimini de eklemiştir. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere de yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlamaktadır.