(Fawori), yeni dış cepheleri yeni ürünü Fenomen ile renklendirecek!

Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla Türk boya sektörünün önemli markası Fawori, “hem iyi kalite, hem de iyi fiyat” yaklaşımı ile ürün gamına eklenen yeni ürünü “Dış Cephe Silikonlu Fenomen” ile tüketicilere alternatif fırsatlar sunuyor.

Kalitesi ve fiyat stratejisi ile “hem iyi kalite, hem de iyi fiyat” yaklaşımını benimseyen Türk boya sektörünün önemli markalarından Fawori, dış cephe ürün gamına eklediği yeni Silikonlu Fenomen ile tüketicilere alternatif çözümler sunuyor. İpeksi mat dokusuyla daha canlı renkler elde edilebilen Fenomen, ekstra su itici özellikleri ve elastromerik yapısı ile diğer ürünlerden ayrışıyor.

Dokusundaki farklı özellikler, uygun fiyat ve ipeksi mat parlaklığıyla daha canlı, binlerce renk seçeneği sunan Fenomen, UV ışınlarına karşı 10 yıl garantili yüksek renk dayanımı sağlıyor. Elastromerik yapısı sayesinde ani ısı değişimleri ve bina oturmaları nedeniyle yüzeyde oluşan kılcal çatlakları köprüleme özelliğine sahip Fenomen, iyi kalite ve iyi fiyat ile dış cephelerde yepyeni bir alternatif sunarken tüketiciler ve ustalar için en iyi çözümü geliştiriyor.


 

Fawori Boya Hakkında:

Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. inşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Fawori markası adı altında 2005 yılında ülkemizin ilk seramik katkılı boyası Ceramix grubu ürünlerini, 2007’de ısı yalıtım grubu ürünlerini, 2008’de laminat parke grubu ürünlerini, 2010’da ise alçı grubu ürünlerini pazara sunarak ürün pörtföyünü genişletmiştir.

Yüksek performanslı ürünlerinin üretimini Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.’nin Gebze ve Kayseri tesislerinde gerçekleştiren Fawori, ülkemizdeki organizasyonunu 25 bölge temsilciliği ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla yürütmektedir.

Fawori, çok kısa bir sürede Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş marka arasına girme başarısı göstermiştir. Üretimi, teknolojisi ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan Fawori; farklı organizasyon yapısı ve hizmet sistemiyle faaliyetlerini “boya ve ısı yalıtımda hem iyi kalite hem iyi fiyat” sloganıyla sürdürmektedir.