(Kale), yeni serisi ‘Zeus’ ile tarz sahibi banyolar yaratıyor!

Bütünsel banyo çözümlerinin en güzel örneklerini hayata geçiren Kale, alışılmış klasik stilin dışında tasarıma sahip yeni serisi ‘Zeus’ ile kullanıcılara ayrıcalıklı banyolar sunuyor.

Kale, estetik ve fonksiyonelliğin harmanlandığı tasarım anlayışı ile ürettiği yeni serilerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Zeus’un banyo mobilyasını Ece Yalım Design Studio, vitrifiyelerini ise Nilo Gioacchini’nin tasarımıyla hayata geçiren Kale, banyolarda bütünsel çözümün iddialı bir örneğini daha kullanıcının beğenisine sunuyor. 1459499986_zeuslavabo

Tutarlı, fonksiyonel ve kullanıcı dostu
Zeus serisi ile ‘Neoklasik’ bir seri geliştiren Kale, klasikliğin verdiği görsel nefaseti, maskulen sert çizgilerle karakteristikleştirirken, bütünsel ambiyans içerisinde tutarlı, fonksiyonel ve kullanıcı dostu bir ürün ortaya çıkarılmasına da özen gösteriyor. 1458042286_ZeusKıvrımlı formlar
Yumuşak kıvrımlar ve zarif ayaklar, Zeus serisinin şık tasarımını tamamlıyor. Neoklasik tarza modern bir bakış açısı katan seri, iki farklı renk alternatifi sunuyor. Lavabo ve klozetin mobilyalarla olan uyumu ile geniş banyolara organik, modernist bir yaklaşım getiriyor.

Ultra lake boyası sayesinde uzun ömür sunan seri, şık kulplarla tamamlanan geniş çekmecesi ile banyodaki kullanım alanını genişletiyor. Serinin zarif boy dolabı, geniş iç hacmi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Şık dolap, ayrıca kıvrımlı ayaklarıyla stil sahibi banyolar yaratıyor.

Serinin banyo mobilyasını tasarlayan Ece Yalım Design Studio, Zeus’u şöyle tanımlıyor; “Ürünü geçmişten bugüne taşıyan en önemli detay; Zeus serisi için özel tasarladığımız ve basit geometrik bir formun altını çizen yuvarlak kulplar.”

Daha fazla bilgi için www.kale.com.trPrint