(ERSA Mobilya) Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda YENİLİKLERİ ve BOL ÖDÜLLÜ ÜRÜNLERİ İle Yer Aldı

Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanları, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA Mobilya, 18-21 Mart tarihlerinde yeni ürünleri, showroom konsepti ve logosuyla bu yıl 37.si düzenlenen Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı.

2016’da toplam 750.000 metrekare alanda 30’dan fazla ülkeden 3.800 firmanın katıldığı Çin Uluslararası Mobilya Fuarı (CIFF)’na 190 ülkeden 160.000 profesyonel ziyaretçi bekleniyor.

ERSA bol ödüllü yeni tasarım ürünlerini sergiledi

Fuarda ERSA, 100 metrekarelik standında, yeni ve bol ödüllü tasarım ürünlerini başarıyla sergiledi. En ilgi çekici ürünler arasında Claudio Bellini’nin tasarımı ve 4 kez ödül almış olan Arrow serisinin yanı sıra yine Bellini imzalı SO serisi yer aldı. Ayrıca standda Ece Yalım Design Studio’ya ait 6 ödül almış Twins serisi, Erdem Akan ve Boğaç Şimşir’e ait Green Good Design ve Red Dot ödüllü Station, Big Binder ve Corner Table tasarımları, ve SanalArch imzalı tasarım Lin kütüphane ürünlerine de yer verildi.

İstanbul İhracatçılar Birliği’nin milli katılımı kapsamında fuarda yer alan ERSA’nın özenle hazırlanan 100 metrekarelik standı yoğun ilgi gördü.