(Crate and Barrel) aydınlatma ürünleri ile evler daha AYDINLIK ve FERAH

Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel, aydınlatma ürünleri ile evlere ferahlık getiriyor.

Yarı saydam gözyaşı damlası şeklindeki Glint sarkıt lambanın üzerinde bulunan yüzlerce küçük baloncuk evinizi parlatıyor. 1.80 metre boyundaki zinciriyle bir loft ya da büyük bir odada kullanmak için ideal olan aydınlatma, aynı zamanda el yapımı olmasıyla da dikkat çekiyor.

Gümüş ağırlıklı renklerle süslenen Mulino masa lambası, krem rengi pamuk abajurunun içerisinden hafif bir ışık lambaya altınımsı bir parlaklık veriyor. Hafif ve göz alıcı bir aksesuar olarak da tepesine şeffaf, cam bir küre yerleştirildi.

Autry, suni deri kaldıracının yüksekliğini ayarladığı bej rengi, davul şeklindeki abajurıyla bir lambader klasiği… Koyu bronz rengi, çelik tabana ve keten, pamuk karışımı abajura sahip.

Zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre yapacağınız seçimleriniz için, Crate and Barrel sizleri, Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında vewww.crateandbarrel.com.tr adresinde bekliyor.


 

Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.