YOK OLMADAN Sergisi 31 Mart’ta “Kütüphanede Ekoloji Buluşmaları” Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

KÜTÜPHANEDE EKOLOJİ BULUŞMALARI

 

İstanbul Modern’in ana sergisi olan “YOK OLMADAN: Doğa ve Sürdürülebilirlik Üzerine Bir Sergi” kütüphaneler haftası kapsamında ekoloji, doğa, sürdürülebilir yaşam ve çevre tabanlı konuları gündeme taşımaya devam ediyor. Yayınevi temsilcileri ve oluşumları 31 Mart Perşembe günü gerçekleşecek “Kütüphanede Ekoloji Buluşmaları” etkinliği kapsamında ziyaretçilerle bir araya gelerek, üretim süreçlerindeki deneyimlerini paylaşacak

İstanbul Modern’in 2016 yılındaki ilk ana sergisi olan ve 5 Haziran 2016’a ziyarete açık olacak YOK OLMADAN: Doğa ve Sürdürülebilirlik Üzerine Bir Sergi”, doğayı konu alan etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Kütüphaneler haftasında İstanbul Modern’in kütüphanesinde gerçekleşecek olan etkinlikte aralarında EkoIQ, Magma Dergisi, Gaia Dergi, Yeni İnsan Yayınevi, Buğday Derneği ve Bisikletli Sahaf’ın bulunduğu katılımcılar üretim süreçlerindeki deneyimlerini paylaşarak, süregelen çalışmalarını ve yayın politikalarını tartışmaya açacak.

İstanbul Modern ziyaretçileri, müze Kütüphanesinde 31 Mart Perşembe günü 17.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecek olan “Kütüphanede Ekoloji Buluşmaları” etkinliği ücretsiz olarak gerçekleşecek.