Sektörde Büyük İşbirliği! Hareket’te (SANY) Dönemi!

Türkiye’nin en büyük vinç kiralama, proje taşımacılığı ve ağır kaldırma-indirme-yerleştirme şirketlerinden biri olan Hareket, 1957’den beri yaptığı atılımlarla sektörün önemli oyuncularından. Firma son olarak 180 tonluk SANY SCC1800 vinç ile gücüne güç kattı.

Son iki yıldır devam eden ASCENDUM Makina ve SANY birlikteliği sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye’de ASCENDUM Makina güvencesinde satış ve servis hizmeti verilen SANY Paletli Vinç’ler sektörün önemli oyuncuları tarafından tercih ediliyor. 60 tondan 650 tona kadar geniş bir paletli vinç yelpazesine sahip olan SANY, bu kez de Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. makina parkına eklendi.

Konu ile ilgili görüşlerini açıklayan ASCENDUM Makina SANY Türkiye Satış Müdürü Alper Kaya; “Zemin firmaları ile başladığımız satış serüvenimiz, şu anda nakliye ve taşımacılık çözümleri üreten firmalar ile devam etmekte. ASCENDUM Makina olarak en büyük paletli vinç satışımızı Hareket Taşımacılık firmasına gerçekleştirdik, bizim için çok önemli bir referans.” diyor.

ASCENDUM Makina SANY Türkiye Satış Müdürü Alper Kaya bir müjdeyi de açıklıyor. 2016 yılının ikinci yarısında ASCENDUM Makina, Türkiye pazarına yeni bir ürün daha sunacak. Alper Kaya yenilikleri şöyle vurguluyor: “SANY Türkiye satış distribütörü olarak bu yıl fore kazık makinası gibi yeni bir ürün ile pazarda olacağız. Bunun için altyapımızı hazırladık ve kadrolarımızı oluşturuyoruz.” Kaya buna ek olarak, “2016 yılının bizim için çok daha aktif geçeceğine inanıyoruz” diyerek bu seneye duyduğu güveni paylaşıyor.

Hareket Proje Taşımacılığı tarafından tercih edilerek kalitesini bir kez daha kanıtlayan ve Türkiye’de ASCENDUM Makina bünyesinde satışa sunulan SANY marka paletli vinçler yine ASCENDUM Makina tarafından sağlanan yaygın ve nitelikli servis ağı ile Türkiye’nin dört bir yanında şantiyelerin ana oyuncusu olmaya devam edecek görünüyor.1458047991_SANY_GORSEL_2_


 

ASCENDUM Makina Hakkında:

Ascendum Makina; altyapı projelerinde, yol yapımı projelerinde, inşaat ve madencilik sektöründe kullanılan Volvo İş Makinaları, Sandvik Mobil Kırma ve Eleme Üniteleri’nin, Chicago Pneumatic Kırıcı, Kompresör ve El Aletleri’nin Türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir. Yüksek kalite standartlarına sahip Volvo, Sandvik ve Chicago Pneumatic satış ve satış sonrası hizmetleri Ascendum Makina tarafından tüm Türkiye geneline yayılmış olan geniş hizmet ağı aracılığı ile özenle sağlanmaktadır.